Krikštynų džiaugsmus įamžinkite fotosesijoje

Marius avataras

www.mazistebuklai.ltViena iš džiugiausių vaikystės švenčių yra krikštynos. Tai šventė, kuomet visa giminė susirenka pasveikinti vaiką su tuo, jog nuo šiol jis bus pakrikštytas – saugomas Dievo. Tai tikrai puiki šventė, tad nieko keisto, kad jai reikia tinkamai pasiruošti tiek išoriškai, tiek dvasiškai. Be jokios abejonės, po daugelio metų jūs norėsite pavartyti foto albumą, kuriame būtų išdėstytos visos gražiausios jūsų vaiko krikštynų nuotraukos. Tačiau, kad tai galėtumėte padaryti, visų pirma reikia pasirūpinti profesionalia krikštynų fotosesija – susisiekite su geru fotografu, kuris turi pakankamai patirties, kad galėtų sukurti pačių gražiausių nuotraukų ir įamžinti pačius įspūdingiausius šventės epizodus.

Tačiau, ne viskas priklauso nuo fotografo – nemažai kas priklauso ir nuo jūsų. Pavyzdžiui, jūs galite pasirinkti vietą, kurioje norėsite atlikti antrąją krikštynų fotosesijos dalį – galbūt turite kokį nors mėgstamą parką, į kurį dažnai einate su savo vaikais? Tuomet galima atlikti fotosesiją toje vietoje. Labai svarbu, kad pasirinkta vieta būtų ne tik graži, tačiau ir gerai jums pažįstama, sukelianti malonius jausmus ir emocijas.

Be abejo, kas liečia pirmąją krikštynų fotosesijos dalį, ją reikėtų pradėti jūsų namuose. Geriausia būtų išsirinkti kokią nors šviesią erdvę, kur jūs su savo vaikučiu galėtumėte papozuoti, pažaisti, pabendrauti. Profesionalus fotografas tikrai puikiai žinos, kaip tas nuostabias džiaugsmo akimirkas tinkamai įamžinti su foto objektyvu. Iš pradžių fotografas gali įamžinti šios šventės simbolius, pavyzdžiui, vaiko kostiumą arba batukus, taip pat ir jo mėgstamiausius žaisliukus. Tikrai labai svarbu, kad fotografas kreiptų dėmesį į reikšmingas smulkmenas – juk galimas daiktas, kad jūs po daugelio metų jau pamiršite apie šias smulkmenas, tačiau jas pamačius nuotraukoje jums iškils sentimentalūs ir labai gražūs jausmai.

O rengiant fotosesiją gamtoje, labai svarbios ir oro sąlygos – fotografams visuomet šiek tiek geriau, jeigu diena nėra pernelyg saulėta. Kodėl? Pagrindinė priežastis yra ta, kad nuotraukose tuomet šviesa pasiskirsto pakankamai tolygiai, o jums taip irgi geriau, kadangi galėsite pilnai atsimerkti – saulės spinduliai netrukdys jums to daryti.

Vienas iš pagrindinių krikštynų fotosesijos principų – reikia gyvumo, natūralumo, leiskite savo vaikams išreikšti save. Tikrai nieko gero neišeis, jeigu liepsime vaikams sėdėti vietoje ir dirbtinai pozuoti – vaikai trokšta žaisti, linksmintis, išmokti ko nors naujo, todėl ir krikštynų fotosesija turėtų virsti smagiu žaidimu, kurio rezultatai iš tiesų gali būti stulbinantys.

Taip pat, tik nuo jūsų priklauso, ar į krikštynų fotosesiją kviesite svečius, ar norite, jog tai būtų tik kelių artimiausių žmonių veikla. Nėra jokio atsakymo, kaip daryti geriau, kadangi tai kiekvienos šeimos asmeninis reikalas. Svarbiausia, kad tą dieną jūs nuoširdžiai šypsotumėtės, pamirštumėte visus rūpesčius ir leistumėte savo vaikeliui džiaugtis šia švente. Dėl to, ar ta nuostabi šypsena išliks tokia pat ryški nuotraukose, jums tikrai nereikėtų jaudintis – tuo pasirūpins profesionalūs fotografai, kurie „pagaus“ pačius gražiausius krikštynų momentus ir pasistengs, jog šios akimirkos nuotraukoje atrodytų kuo maloniau jūsų akims.

Plačiau apie krikštynas ir jų įamžinimą galite paskaityti profesionalių fotografų svetainėje  www.mazistebuklai.lt. Čia jau dabar galite pamatyti gausybę krikštynų fotosesijos pavyzdžių ir pasisemti naujų idėjų, kurios gali praversti ir planuojant jūsų šventę.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *