Krovinių gabenimas – vis labiau populiarėjanti paslauga

Marius avataras

Atostogaudami vienoje ar kitoje šalyje tikriausiai ne kartą norėjote įsigyti jums patikusį baldą, paveikslą, vaikui nupirkti norimą dviratį ar kitą žaislą, o gal net svečioje šalyje “pagavote naujų vėjų”, stilių, kuriuos norite įnešti į savo namus. Pirma mintis tuomet seka – kaip viską atsigabenti, jei atskridote lėktuvu, ar atkeliavote nedideliu automobiliu, į kurį, kad ir kaip norima, tačiau deja netelpa mėgiamos sofos atkaltė ar nusipirkta komoda? Tokiu atveju yra puiki išeitis – krovinių gabenimas.

Transporto paslaugos nuolat populiarėja ir modernėja, tad šia paslauga pasinaudojus nebekyla problemų norint pervežti vieną ar kitą norimą daiktą tiek savoje šalyje, tiek organizuojant tarptautinio pervežimo vykdymą. Vartant kiekvieną dieną naujus laikraščius akis norom nenorom užkliūna už mirgančių reklamų, kuriose siūlomas krovinių gabenimas. Šią paslaugą siūlo tiek pavieniai vežėjai, tiek tarptautinės kompanijos, todėl tik jums spręsti, kam patikėsite pergabenti savo turtą ar jo mažytę dalį. Jei reikalinga krovinį pergabenti Lietuvoje, tokia paslauga gali būti įvykdyta paros laikotarpyje ar net tą pačią dieną, nes mūsų valstybė nėra didelė, todėl krovinių gabenimas užtrunka trumpiau ir galutinis gabenimo taškas bus pasiektas užtikrintai laiku. Žinoma, norint pervežimą organizuoti iš vienos šalies į kitą, tai gali užtrukti dvi ar tris dienas ar net visą savaitę, priklausomai nuo atstumo (nuo siuntos paėmimo taško iki galutinio gavėjo). Yra kompanijų, kurios turi užsakomuosius lėktuvų skrydžius, kad kroviniai siuntos gavėją pasiektų per optimaliai trumpiausią laiko tarpą, tačiau, aišku, tokia paslauga yra žymiai brangesnė.

Kadangi transporto paslaugos sparčiai plečiasi tiek teritorijų, tiek gabenamų siuntų galimybėmis, todėl įmonės gali pasiūlyti prieinamą kainą paslaugos užsakovui. Jei tektų tvarkyti muito dokumentus, nereta krovinių gabenimo įmonė gali pasiūlyti ir šią paslaugą. Daugeliui įmonių patogi  ir norima paslauga – prekių sandėliavimas. Jei tai jūsų įmonei aktualu, galite to pasiteirauti pervežimus vykdančių įmonių.

Taigi dažnai krovinių gabenimo įmonės ne tik siūlo tiesioginę paslaugą – krovinių pervežimą, tačiau taip pat gali pasiūlyti už jus sutvarkyti muitų dokumentus kroviniams arba, jei yra būtinybė, sutartą laiko tarpą sandėliuoti norimus krovinius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *