Limfodrenažinis masažas – ir grožiui, ir sveikatai

Marius avataras

Posted on :

Limfodrenažinio masažo kainaJau nuo Antikos laikų žmogaus grožio suvokimas buvo neatsiejamas nuo sveikatos. Senovės Graikijoje tobulo kūno savininkais buvo laikomi tvirti, sveiki ir stiprūs žmonės. Tad galime įsivaizduoti, kad tuomet dar šio pavadinimo neturėjęs celiulitas ko gero nebuvo pats puikiausias žmogaus odos atributas.

Šiandienos žmonės neturi tokio vieningo grožio idealo – kiekvienas tai suvokiame individualiai. Tačiau dėl celiulito žalos tiek sveikatai, tiek kūno grožiui galime sutarti visi be išimties. Norintiems atsikratyti šios negandos yra siūloma daugiau sportuoti ir vartoti mažiau kalorijų, bet tai padeda ne visuomet ir tik įdėjus daug pastangų.

Kartu su sportu ir sveika mityba siūloma derinti limfodrenažinį masažą, kuris ne tik padeda išsigydyti celiulitą, bet apskritai pagerina kūno būklę ir iš organizmo šalina toksinus. Limfodrenažinio masažo kaina nėra didelė, o nauda –  neįkainojama.

 Limfa ir jos įtaka celiulitui

Limfa – tai po mūsų kūną vaikščiojantis skystis, kuriame susikaupusios visos šalinimui paruoštos medžiagos – šlakai, toksinai, druskos, kitų medžiagų perteklius. Limfinė sistema šalina šiuos elementus ne tik iš kraujo, bet ir audinių.

Limfa neatsiejama nuo kraujotakos – jei sutrinka pastarosios darbas, limfa pradeda kauptis kūne. Iš pradžių to nepastebime, tačiau skysčių kaupimasis kūne tiesiogiai sąveikauja su mūsų fizine veikla – jeigu daug sėdime ir mažai judame, šios skysčių ir toksinų sankaupo pradeda ryškėti. Taip vieną dieną ir pastebime ant savo šlaunų celiulitą.

Apie limfinės sistemos užsiteršimą taip pat gali pasakyti nuolat kylantys spuogai, per daug riebi arba sausa oda ar gan dažnai užpuolančios šlapimtakių ligos.

Kaip vyksta limfodrenažinis masažas

 Šis masažas gali būti atliekamas tiek rankomis, tiek specialaus įtaiso pagalba. Rankomis atliekamas limfodrenažinis masažas  pradedamas nuo didesniųjų limfmazgių atpalaidavimo, o toliau lėtais rankų judesiais keliaujama link smulkesniųjų limfos mazgų.

Yra įvairų tipų limfodrenažinio masažo aparatų, bet visi jie veikia tuo pačiu principu – slėgio ar masažuoklio pagalba pagal limfos tekėjimo kryptį ji yra stumiama iš audinių ir taip pašalina skysčių perteklių, leidžia atsikimšti limfos takams ir visiems nereikalingiems skysčiams audiniuose cirkuliuoti greičiau.

Tiek rankomis, tiek aparato pagalba atliekamo limfodrenažinio masažo kaina skiriasi nedaug. Tačiau efektyvumo prasme, rimtiesniems celiulito atvejams labiau padėtų galingesni masažo aparatai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *