Modifast maistas – svorio metimas skaniai ir neskausmingai

Marius avataras

Posted on :

Ne, aš dar neišprotėjau ir svorį mesti tik ketinu. Neapsisprendžiu dėl dietos, kurią turėčiau pasirinkti. Tikrai po sporto klubus aš nesitrainiosiu ir ten prakaito neliesiu. Buvo liftas pora dienų sugedęs, tad supratau, kad kasdieninis laipiojimas laiptais į 8 aukštą nuvarys mane į kapus anksčiau nei sporto klubai… Man reikia kažko paprasto ir neskausmingo psichologiškai, nes kai esi dviejų vaikų tėvas, depresija susirgti dėl savų lašinių metimo tikrai negali sau leisti. Svorio metimas tikrai neturėtų trukdyti normaliai rutinai ir namų taisyklėms (pvz. viena tokių taisyklių yra ta, kad gaminu maistą savaitgalį visai šeimai, kol žmona ilsisi, o vaikai siautėja…)

Pradėjau domėtis specifinio maisto dieta, ir man tai atrodo visai nebloga idėja. Lieknėjimas paprastai yra skausmingas dalykas, nes neprivalgai, kiek nori (skrandis išsitampęs, tai norisi valgyti tikrai daugiau, nei reikia). Be to reikia valgyti tam tikru laiku, jau nekalbant apie neskanų maistą. Per visas dietas žmonės atsisako keptos mėsos, kiaušinienės su lašinukais ir pradeda valgyti visokias žoles, virtas garuose – brokolius, kalafiorus, morkas. Baisu net pagalvoti, kokos kančios lauktų, jei pasirinkčiau tokį lieknėjimo būdą… Taigi žinai, kad maistas neskanus, ir jo daug neprivalgysi…

Svorio metimas yra privalomas kiekvieno Lietuvos storulio užsiėmimas, bet kaip padaryti jį maloniu ir ne tokiu dideliu iššūkiu? Lieknėjimas gali būti paprastas vartojant specifinį maistą su sumažinta energetine verte. Suvalgyti galima tiek pat, tik maistas neturi tiek daug kalorijų, taip pat yra lengvai virškinamas. Modifast specifinis maistas yra prancūzų kompanijos Nutrition & Santé vienas iš maisto produktų (ši kompanija gamina ne vieną sumažinto kaloringumo maisto produktą ar maisto papildą), kuris yra skirtas pakeisti riebų ir didelį patiekalą sočių, bet neriebiu ir nekaloringu maistu. Ne, tai ne 2 kalorijų kotletai, tačiau juos pilnai pakeičiantys javainiai, batonėliai, jogurtai, pudingai, pieno kokteiliai ir tirštos sriubos. Jie paruošiami paprastai – milteliai užpilami vandeniu ir išmaišoma, kol pasidarys jogurtas, kokteilis ar sriuba. Kartais pietaujant biure perkame užpilamas sriubas ir košes, tad nieko naujo čia nėra.

Svorio metimas – ilgas procesas, tad Modifast maisto produktus vartoti reikia bent 6-8 savaites. Per tuos du mėnesius kai kurie, arba visi, patiekalai paprasčiausiai pakeičiami į specialius Modifast maisto produktus. Tokiu būdu suvartojama mažiau kalorijų, nors sotumo jausmas išlieka toks pats. Aišku, jei esate įpratę prie persivalgymo jausmo, kai pilnas pilvas, o vanduo kliuksi skrandyje, ši lieknėjimo priemonė gali ir nepadėti, nes jos labai daug vienu metu suvalgyti nepavyks fiziškai. Iš pradžių rekomenduojama pakeisti tik kelis įprastus patiekalus, bet vėliau kurį laiką valgyti vien tik sumažintos energijos maisto produktus. Lieknėjimas reikalauja aukų ir ta auka bus vieno prekės ženklo produktų vartojimas. Supermamos kalba, kad joms padėjo sulieknėti arba bent jau pasijusti gerai. Ar prisiruošiu valgyti vien jogurtus, sriubas, batonėlius (panašius tik į šokoladuką), javainius ir pudingus – pamatysime 🙂 Kodėl gi nepabandžius?

Įrašo “Modifast maistas – svorio metimas skaniai ir neskausmingai” komentarų : 1

  1. jurate avataras
    jurate

    laba diena kur galima nusipirkti siu modifast maisto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *