Paskolos365.com svetainėje paskola išduodama per 15 minučių

Marius avataras

Posted on :
,

Nereikia nė sunkmečio, kad būtų poreikis skolintis nedideles pinigų sumas – žmonės visame pasaulyje tai daro nuolatos jau tūkstančius metų. Paskolos išduodamos labai greitai – vos per keliolika minučių. Visa tai vyksta internetu per specialias interneto svetaines. www.Paskolos365.com yra viena iš daugelio tokių svetainių Lietuvoje, tačiau ji nėra kaip visos. Jos pagrindinės paslaugos yra asmeninė greitoji paskola ir verslo finansavimas.

Paskola, verslo finansavimas

Paskola internetu suteikiama dažniausiai privatiems asmenims. Suvedami pagrindiniai asmens duomenys ir pageidaujama pasiskolinti suma (Paskolos365.com skolina nuo 500 litų iki 3500 litų sumas privatiems asmenims). Toks užsakymas keliauja skolinimo įmonės administratoriui, kuris pagal pateiktus duomenis patikrina, ar žmogus gali skolintis pinigų. Pirmiausiai tikrinamas vadinamasis „juodasis sąrašas“, kuriame įtraukiami visi rizikingi skolinimuisi asmenys – turintys skolų arba negrąžinę skolų laiku kitose kreditų bendrovėse, bankuose, telekominikacijų ir kitų paslaugų įmonėse, kuriose atliekami periodiniai mokėjimai už suteiktas paslaugas. Jei įrašų apie netvarkingai mokėtas skolas nėra, paskola dažniausiai suteikiama per 15 minučių – pervedama norima suma į nurodytą sąskaitą. Aišku, pasirašoma ir sutartis, pagal kurią įsipareigojama paskolą gražinti laiku ir sumokėti nustatyto dydžio paskolos administravimo mokestį.

Visas bendravimas dėl paskolos teikimo vyksta el. paštu arba telefonu, kurie nurodomi pildant paraišką internetu.

Šios išvardintos funkcijos – ne naujiena ir joks išskirtinumas, nes tokiais arba panašiais principais dirba dar 30 greitųjų kreditų bendrovių Lietuvoje. Paskolos365.com tinklalapis turi kitų funkcijų, kurios yra gana naujos ir nematytos Lietuvoje – greitosios paskolos verslui.

Verslo finansavimas yra viena iš pelningiausių paslaugų. Taip pat su verslui paskolintais pinigais mažėja ir rizika, nes bet kuriuo atveju atsako įmonė savo turtu, o ne privatus asmuo, kuris jokio turto gali ir nevaldyti. Lietuvoje verslo finansavimas yra dažniausiai bankų ir kredito unijų rankose, tačiau pamažu atsiranda ir greitieji kreditai verslui. Tai dažniausiai nedideli kreditai, teikiami kaip tradicinės verslo finansavimo paslaugos – kredito linija ir apyvartinių lėšų kreditavimas pradedančiosioms įmonėms.

Paskolos365.com dirba su savo paskolų verslui partneriu Latvijos bendrove Capitalia. Tai jau 5 metus veikianti įmonė, kuri savo kapitalą susikrovė valdydama rizikos fondus ir investuodama į naujus verslus. Verslo finansavimas buvo ir tebėra jos kertinis akmuo, todėl jau antri metai įmonė teikia ir greitųjų greditų verslui paslaugą.

Įdomu tai, kad Capitalia siūlo greitąją paskolą naujoms įmonėms, kurios veikia iki 3 mėnesių. Senesnėms įmonėms nei 3 mėnesiai ši paslauga gali būti neteikiama (skolinamasi 500-5000 litų iki 2 metų laikotarpiui, palūkanos – 0%, bet vėliau žiūrima į įmonės pelningumą. Verslas finansuojamas pagal jo steigėjų charakteristikas ir CV). Kita paslauga yra Greitoji paskola verslui. Tai gali būti ir kredito linijos tipo paslauga, ir apyvartinių lėšų didinimo būdas, nes skolinama nuo 5000 iki 25 000 litų 1 metų laikotarpiui. Palūkanos nefiksuotos – nustatomos pagal konkrečios įmonės veiklą, verslo planą ir riziką. Jei paskola pradedančiajam verslui turėjo sąlygą, kad įmonė būtų įkurta daugiausiai prieš 3 mėnesius, ši paslauga naujai įsikūrusioms įmonėms yra neteikiama. Taip Capitalia tampa finansine partnere tiek pradedančiosioms įmonėms (start-up‘ams), tiek senoms ir patyrusioms įmonėms.

Verslo finansavimas ir asmeninė greitoji paskola yra ne vienintelės sritys, su kuriomis dirba ši Latviško kapitalo bendrovė. Dar viena sritis, kurioje ji jaučiasi stipriai ir užtikrintai yra verslo konsultacijos. Ši sritis puslapyje Paskolos365.com neatsispindi iš viso, nes tokios konsultacijos dažniausiai sutariamos ne internetu, o ilgų susitikimų metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *