Nešiojamas kompiuteris Lenovo G560

Marius avataras

Posted on :

Seniau jau esu apžvelgęs mažą nešiojamąjį kompiuterį Samsung N150, kuris dėl savo dydžio ir funkcijų daugiau tinkamas kelionėms ir labai nesudėtingiems darbams. Nepatikėsite, bet su juo dirbdamas (rašydamas tekstus ir štai tokias apžvalgas) užsidirbau geresnį nešiojamą kompiuterį, kurį ir noriu dabar apžvelgti.

Lenovo G560 laptopas buvo pasirinktas ne atsitiktinai. Jį pasirinkau dėl nedidelės kainos (apie 1600 lt iš Alphashop.lt) ir darbinių savybių – pilnos klaviatūros ir plataus ekrano. Taip pat tai, kad jame jau buvo suinstaliuota Windows 7 Home operacinė sistema su nemokamu Office Starter paketu. Tai puikus kompiuteris namams ir verslui. Jau keli mėnesiai praėjo, o pakibęs buvo vos pora kartų.

Lenovo G560 techniniai duomenys:

  • Intel® Core™ i3-370M procesorius
  • Windows® 7 Home Premium 64-bit OS
  • 15.6″ HD LED ekranas (1366×768), 16:9 widescreen raiška
  • NVIDIA GEFORCE G310M 512MB vaizdo plokštė
  • 4GB DDR3 atmintis, 320 GB HDD vieta diske
  • Integruotas 802.11b/g/n WiFi
  • Integruotas DVD RW
  • USB 2.0, eSATA connectors
  • Integrated web camera

Kompiuteris turi HDMI, VGA, 3 USB jungtis, taip pat 6 in 1 kortelių skaitytuvą, Express Card skaitytuvą, integruotą interneto kamerą.

Pliusai

Pilna klaviatūra, kai skaičiai yra kaip normalioje klaviatūroje, o ne viršutinėje eilutėje nuolat kaitaliojami su lietuviškomis raidėmis, yra tikras auksas. Labai patogu, jei nuolat dirbama su Excel skaičiuoklėmis ar rašoma daug skaičių.

Windows 7 Home Operacinė sistema jau buvo instaliuota. Nereikėjo jos papildomai pirkti, kas man sutaupė apie 300 litų. Taip pat jau buvo instaliuota įrašymo programinė įranga Power2Go, kuri atrodo visai nieko, jei nereikia labai prašmatnių įrašymo galimybių.

LED ekranas tikrai kokybiškas ir neblogas. Raiška HD, 16:9, tad galima naudotis kai kuriomis widescreen ekranams pritaikomoms funkcijos, pavyzdžiui Gmailo paskyroje nusistatyti Multiple Inboxes.

Garso sistemos mygtukai, kurie yravirš klaviatūros leidžia nustatyti garso ir vaizdo nustatymus. Pavyzdžiui, žiūrint filmą galima nustatyti filmo rėžimą. Peržiūrint nuotraukas ir uždėjus Intelligent rėžimą nuotraukos būna ryškesnės. Mažytė, bet maloni smulkmena.

Minusai

Kompiuteris yra gana sunkus. Jis sveria apie 3 kilogramus su 6 celių ličio jonų baterija. Esu stiprus vyras, tad man šis svoris problemų nesudaro, tačiau nešantis jį rankinėje, o ne kuprinėje, gali paskausti ranka.

Baterija laiko apie 3-4 valandas su labai stipriu baterijos taupymo rėžimu. Netaupant energijos – 2 valandos.  Kadangi baterija nedidelė, o ekranas suvartoja daug energijos, ilesnio budėjimo laiko turbūt ir neitų gauti.

Kompiuteris Lenovo G560 yra pakankamai galingas ir „paveža” kai kuriuos žaidimus. Džiaugiuosi šiuo pirkiniu ir tikiuosi, kad džiaugsiuosi ilgiau nei jam suteikta garantija – 1 metai.

Trumpas video rusų kalba apie Lenovo G560 IdeaPad:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *