Praktiškos įžvalgos jūsų stiliaus formavimui

Marius avataras

Posted on :
rūbai

Žvelgiant į mados pasaulį anaiptol ne visuomet būna labai paprasta suprasti, kas iš tikrųjų yra madinga, kaip reikėtų derinti skirtingų rūšių drabužius ir ko vertėtų vengti, siekiant nepadaryti brangiai kainuojančių stiliaus klaidų. Be to, mados rinkoje vyrauja labai daug mitų, kuriais neretai vadovaujasi dažna iš mūsų. Todėl tam, kad jums būtų lengviau atsirinkti „kas yra kas“, pateiksime keletą praktiškų patarimų.

Ilgi plaukai tinka bet kuriame amžiuje

Atliktos apklausos parodė, kad didelė dalis moterų, kurios sulaukia 46 metų, ima trumpinti savo plaukus, nes mano, kad brandesnio amžiaus moteriai netinka ilgi plaukai. Tačiau tai yra tik tikrų tikriausias mitas ir suprantama, kad juo vadovautis tikrai nevertėtų. Vien todėl, kad jums sukako 46 metai, neturėtumėte skubėti pas savo plaukų stilistą, prašant patrumpinti jums plaukus. Žinoma, jei jūs visuomet norėjote išbandyti naują šukuoseną – tai jūsų pasirinkimo laisvė. Tačiau jei jums patinka jūsų ilgi plaukai, tikrai neturėtumėte keisti savo šukuosenos vien dėl bėgančių metų – juolab, kad ilgesni plaukai gali mus atjauninti.

Aptempti džinsai – bet kurio amžiaus moteriai

Dar vienas mitas, kurį reikėtų įvardinti, yra manymas, jog moterims, sulaukusioms 47 metų, nevertėtų dėvėti aptemptų džinsų. Atliktos apklausos parodė, kad nemenka dalis tokio amžiaus moterų iš savo drabužių spintos yra linkusios „išbraukti“ aptemptus džinsus. Tačiau jei dėvėdamos tokio stiliaus džinsus jūs jaučiatės komfortiškai, šią „taisyklę“ turėtumėte ignoruoti.

Trumpesnių sijonėlių vengti nereikėtų

Atliktos apklausos, kurioje dalyvavo 2000 moterų, metu buvo nustatyta, kad didelė dalis 35 metų amžiaus sulaukusių moterų manė, jog tai yra amžiaus riba, kuomet nebereikėtų dėvėti trumpesnių sijonėlių. Tačiau iš tikrųjų, tai nėra taisyklė. Trumpesnių sijonėlių pasirinkimas formuojant savo stilių yra labai individualus ir priklauso nuo kiekvienos iš mūsų. Jei jūs jaučiatės kuo puikiausiai dėvėdamos trumpą sijonėlį, ar tikrai manote, kad turėtumėte jo atsisakyti?

Nepersistenkite pirkdamos brangius drabužius

Turbūt ne vieną kartą buvote girdėjusios, kad jūs turėtumėte savo drabužių spintos turinį suformuoti iš pačių brangiausių ir žinomiausių prekės ženklų, tokiu būdu užtikrinant, kad jūsų drabužiai jums tarnautų daugybę metų? Tačiau iš tikrųjų jūs neturėtumėte visų savo drabužių visuomet vertinti kaip investicijos. Nėra nieko blogo ar neįprasto savo drabužių spintoje turėti ir visai „neįpareigojančių“, labai paprastų ir kasdienių drabužių, kurie nėra brangūs ir kurių nėra gaila pakeisti kitais vos tik to prireikia.

Trumpi šortai – puikus sprendimas

Kai kurie stiliaus specialistai rekomenduoja trumpus šortus iš savo darbužių spintos pašalinti vos tik jums sukaks 20 metų. Tačiau iš tikrųjų toks sprendimas yra visiškai subjektyvus. Tai reiškia, kad kiekviena moteris trumpus šortus turėtų rinktis tol, kol juos dėvint jaučiamasi komfortiškai. Todėl jei jūsų figūra yra puiki ir jūs lengvai galėtumėte „konkuruoti“ su jaunomis merginomis, tikrai nėra jokios būtinybės atsisakyti jums patinkančių trumpų šortų.

Nebūtina turėti vieno vienintelio įvaizdžio

Žvelgiant į šiuolaikinį mados pasaulį ir įvairias populiarias asmenybes galima pamanyti, kad yra būtina turėti vieną vienintelį įvaizdį, dėl kurio jūs visuomet būtumėte vertinamos ir atpažįstamos. Tačiau tai nėra taisyklė, kuria būtų būtina vadovautis. Suprantama, kad nėra nieko blogo turėti savo asmeninį įvaizdį, tokiu būdu išreiškiant savo požiūrį ir charakterį. Tačiau tikrai ne kiekviena turime tam laiko ir tikrai ne kiekvienai patinka kaskart dėvėti tokio paties stiliaus drabužius ar rinktis vienos rūšies aksesuarus. Jei įprastai dėvite trumpesnes striukes, tačiau jums už akies ką tik užkliuvo stilingas paltas, jums nebūtina išlikti „ištikimoms“ savo kasdienybėje dėvimoms striukėms. Jūs galite pasirinkti tai, ką norite ir tai, kas jums labiausiai patinka. Visa tai priklauso tik nuo jūsų pasirinkimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *