Dantų implantai – pavyzdys, kokia pažangi yra odontologija

Marius avataras

Posted on :
odontologija

Dantų implantai pakeitė ne vieno žmogaus gyvenimą. Į gerąją pusę. Tai procesas, susidedantis iš įvairių procedūrų, todėl reikalaujantis kruopštumo ir kantrybės.

Atkūrimas

Tai yra pavyzdys, kokia pažangi yra odontologija. XXI-ojo amžiaus medicina – moderni. Bet net geriausia technika, net brangiausi įrankiai negarantuotų puikaus rezultato, jei ne gydytojai, tikri savo srities profesionalai. Jie deda pastangas, įsigilina į kiekvieną niuansą ir sutaiso dantis, apsaugo juos nuo negerovių. O prireikus atkuria.

Žinoma, pasakymas „atkuria“ gal kiek per paprastas. Juk nepakanka ištarti burtažodžio. Kad ir kokie protezai pasirenkami, tai yra atidus darbas. Nepakanka pusvalandį „užlėkti“ į odontologo kabinetą. Jeigu jau imamasi protezuoti, reikės šiek tiek kantrybės. Nenorėtumėte, kad darbas būtų atliktas skubotai ir paskui protezai smukčiotų, trintų, spaustų… Tad specialistai laikosi patarlės, jog reikia devynis kartus pamatuoti…

Šypsojimasis

O devynis kartus pamatavus… šypsomasi. Nes šypsena – ne vien išvaizdos reikalas. Kai nėra dantų, tai ir valgyti sunkiau, ir virškinimo problemos tikėtinos, ir žandikaulio formos pakitimai… Iš šių dalykų kyla prielaida, kad nereikėtų laukti; verčiau suskubti ir pasitarti su gydytojais. Ar ne? Aišku, kad taip, nes kuo greičiau įsigilinama, kuo greičiau gydoma, tuo lengviau atstatoma sveika šypsena.

Kai nėra dantų, ne visada jaučiamasi jaukiai. Taigi, tai susiję ir su psichologiniais, socialiniais aspektais. Kitaip tariant, odontologija – daug temų viename plačiame diskurse. Ir kiekviena ta tema savaip svarbi. Štai galbūt nejauku eiti į darbo pokalbį, nes priekyje nulūžęs dantis. Gal dėl tos pačios priežasties vengiama pokalbių su priešingos lyties atstovais…

Alternatyvos

Puiku, kad dantų implantais šypsenos atkuriamos taip, kad funkcionuoja nepriekaištingai, atrodo nuostabiai ir natūraliai. O ir patys implantai ištobulinti, nestokojantys kokybiškumo. Tiesa, tai nėra pats pigiausias sprendimas. Bet šitai nereiškia, kad teks būti be dantų. Protezavimo alternatyvų yra ne viena. Odontologas pasiūlys išimamus ar neišimamus ir dar pridės aktualios informacijos. Tad patartina štai kas: susisiekite, užsukite, pasikonsultuokite. Net jei skaitydami šias eilutes ir susidarote aiškesnį įspūdį, iš tiesų tik nuvykus pas dantistą viskas tampa tiksliau, išvengiama vadinamoji „būrimo iš kavos tirščių“.

Pasiūlymas sostinėje

Apie dantų implantus galite paskaityti čia: https://odonteja.lt/dantu-implantai/. Šioje svetainėje teikiama informacija ir apie kitus aktualius dalykus, susijusius su dantų sveikata. Tai odontologijos klinika, veikianti sostinėje – ypač gera žinia vilniečiams.

Gera žinia ir iš svetur grįžtantiems lietuviams – šie nuolat įsitikina būtent Lietuvos odontologų darbo aukšta kokybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *