Renginių fotografai gali būti samdomi ir įmonių, ir privačių asmenų

Marius avataras

Kiekvienais metais dalyvaujame arba netgi patys organizuojame vis po keletą renginių. Dažniausiai tai būna neišvengiami Šv. Kalėdų vakarėliai, gimtadieniai, tokios sukaktys kaip vestuvių metinės (o gal ir tikrosios vestuvės?), išsikraustymas iš vieno buto į kitą, iš vienos šalies į kitą, gal netgi Jūsų augintinių gimtadieniai. Ką švęsti, visada galima surasti. Tereikia pasitelkti vaizduotę ir pradėti rūpintis šventės organizavimu. O kokia gi ji be spindinčių nuotraukų. Tikriausiai ir Jūs nesate dalyvavę renginyje, kurio metu nebūtų fotografo arba kas nors iš dalyvių neišsitrauktų savo fotoaparato ar telefono ir neužfiksuotų svečių ar kitų detalių. Taigi renginių fotografai yra reikalinga profesija.

Jei yra poreikis, turi būti ir pasiūla. Visus fotografus, kurie pasirengę užfiksuoti Jūsų renginio momentus, rasite internete. Sakote, kad tai – tik laiko gaišimas. Nuraminsime, nes jų nereikės ieškoti po šimtus svetainių. Jie visi bazuojasi photo1moment.com internetinėje svetainėje. Galėsite patys pasirinkti norimą fotografą ir už jo atliekamą darbą nereikės mokėti. T.y. šie renginių fotografai neprašo ir neima jokio fiksuoto mokesčio. Galėsite mokėti tik už nuotraukas, kurias išsirinksite.

Juk renginiai aktualūs ir privatiems asmenims, ir įmonėms. Pirmieji dažniausiai nori fotografo savo vestuvėms, gimtadienio šventei, atostogų fotosesijai ar draugų vakarėliui. Tuo tarpu įmonėms reikalingi fotografai, kurie pagelbėtų konferencijų, koncertų, įmonės gimtadienių, parodų, seminarų metu. Renginių fotografai gali padėti tiek Jums, tiek Jūsų įmonei. Nuotraukos – tai buvusių renginių išliekamąją vertybė turintys daiktai, kurie Jums dar ilgai primins džiugias akimirkas. Juk tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms pasikviesti renginiui fotografą nieko nekainuoja. O šventėje esamas fotografas tik pakels jos vertę. Po renginio užfiksuotas akimirkas renginių fotografai pateikia Photo1Moment sistemoje ir visi norintys galės nusipirkti pageidaujamas nuotraukas.

Visa ši sistema veikia labai paprastai ir, svarbiausia, patogiai. Jums tereikia renginį užregistruoti ir tuomet jau fotografai, norintys ir galintys dirbti, susisieks ir toliau privačių pokalbių metu galėsite aptarti būsimo renginio detales ir savo lūkesčius. Siekiama abipusės organizatorių ir fotografų naudos. Pastarieji galės pardavinėti nuotraukas ir tokiu būdu užsidirbti, o renginio užsakovai turės galimybę susirasti pačius geriausius fotografus būsimai šventei. Užregistruokite būsimą renginį ir užsisakykite nemokamą fotografą jau dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *