Rimi akcijos – kaip nepraleisti geriausių?

Marius avataras

Posted on :
, ,

rimi akcijosNe paslaptis, jog apsipirkdami prekybos centruose dažnai susiviliojame nukainotomis prekėmis. Bet juk kartais perkame jas ne vien todėl, kad akį patraukia ryškus nuolaidos lipdukas. Argi nebūna smagu atvykus į parduotuvę įsigyti konkrečios prekės, pamatyti, kad kaip tik šiandien ji parduodama su nuolaida? Ypač jei kaip tyčia reikia to produkto didelio kiekio (tarkim saldainių, nes kaip tik rytoj sūnaus gimtadienio šventė). Vykdomos Rimi akcijos leidžia sutaupyti ne tik kelis litus, bet ir keliasdešimt, pvz. užsiperkant didesnį kiekį skalbimo miltelių ar panašiai. Tad kur rasti ir kaip nepraleisti geriausių pasiūlymų?

Vienas iš patogiausių būdų sekti naujausias nuolaidas – tai skaityti elektroninį leidinį internete, oficialiame parduotuvės puslapyje, kur pateikiamos visos šiuo metu vykstančios Rimi akcijos. Be abejo, šį leidinuką galima rasti ir pačiuose prekybos centruose. O kartais juos įmeta ir į pašto dėžutes.

Kitas, turbūt dar patogesnis būdas, tai tikrinti internete esančius tinklalapius, kurie surenka visas (ar bent jau didžiąją daugumą) šiuo metu vykstančias akcijas. Tokių puslapių visa galybė – tik spėk rinktis. Tai gali būti patogiau nei reklaminiai leidiniai, nes galima greičiau surasti konkrečią prekę, pačias didžiausias nuolaidas ar tas, kurios greičiausiai pasibaigs. Tokie pasirinkimai ne tik paspartina paiešką, bet ir atfiltruoja mums neaktualias prekes.

Na ir be abejo, kaipgi be išmaniųjų telefonų. Anksčiau Lietuvoje į juos buvo žiūrima kaip į prabangų žaisliuką, kurį sau galėdavo leisti tik verslininkai. O dabar išmanieji telefonai plinta tarp visų vartotojų, o su jais neatsilieka ir jiems skirtos programėlės, dar vadinamos aplikacijomis. Galime rasti nemažai lietuvių kurtų programėlių, o taip pat tokių, kurios skirtos rasti kokios dabar vyksta Rimi akcijos. Nors jų nėra daug, tačiau viena iš žinomesnių – Price On – jau spėjo išpopuliarėti. Programėlės telefone yra bene patogiausias būdas, kadangi informaciją galite gauti ne tik namuose ar pačioje parduotuvėje, bet ir tiesiog važiuojant troleibusu. Tad užtenka tik turėti išmanųjį telefoną su interneto ryšiu po ranka ir visus prekybos centrų pasiūlymus rasite vos keliais paspaudimais, tiksliau patapšnojimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *