Saulės stiklainis – dovana visiems

Marius avataras

Posted on :

Prieš šventes vienas didžiausių galvos skausmų yra dovanos. Ką padovanoti savo artimiesiems, draugams, kolegoms, sprendžiame pagal daikto reikalingumą, ir, aišku, biudžetą. Artimiems žmonėms nieko negaila, be to visada galima kažkaip „aplinkui” paklausti, ką norėtų gauti. To nepadarysi su mažai pažįstamais žmonėmis, kurie papuola į dovanų gavėjų sąrašą. 100 litų dovanai gal ir kiek daugoka nepažįstamajam, tačiau, jei galite sau leisti apie 70 litų, tada variantų atsiranda nemažai. Kaip tik vieną tokią universalią dovaną ir norėtųsi pristatyti. Tai Saulės stiklainis (Sun Jar).

Saulės stiklainis yra originalus šviestuvas ir kartu interjero detalė, rasianti vietą bet kokiuose namuose, kur yra langų ir palangių. Saulės stiklainis statomas ant palangės arba net kieme, kad gautų kuo daugiau tiesioginių spindulių ir šviesos. Sutemus, jis automatiškai pats įsijungia ir atiduoda visą „sukauptą” saulę, bet ne šilumą. Jokių fokusų čia nėra, tik po matinio stiklo dangteliu įmontuotas nedidelis saulės energijos kolektorius, kuris pakrauna nedidelę bateriją. Fotoelementas nustato, kad jau tamsu ir automatiškai įjungia LED lemputę. Ji dega iki 5 valandų, priklausomai nuo to, kiek buvo pakrauta baterija. Jei saulės mažai – degs trumpiau, jei ilgai išbuvo tiesioginiuose spinduliuose, degs apie 5 valandas.

Saulės stiklainis yra pagamintas iš specialaus matinio stiklo, kuris paprastai naudojamas šviestuvų gamyboje dėl šviesos paskleidimo ir šiltos spalvos, kurą jis skleidžia. LED lemputė viduje paprastai šviečia balta šviesa, tačiau stiklainio stiklas gali ją paversti kelių spalvų šviesomis – geltona, mėlyna ar rausva. Tai suteikia papildomo žavesio ir, žinoma, unikalumo. Stiklainis yra visiškai sandarus, su specialiu dangtelio prispaudimo mechanizmu, todėl nepraleidžia vandens. Tokį saulės stiklainį galima laikyti ir lauke, tad jis gali lengvai tapti ne tik interjero, bet ir eksterjero detale.

Kaip dovana, saulės stiklainiai tinka bet kokio amžiaus, bet kokios socialinės padėties žmonėms, nes jie nedideli, elegantiški ir originalūs. Stiklainis neatrodo nei pigus, nei pernelyg prabangus. Jis šiltas, todėl tinka ir vyrams ir moterims. Tiesa, mažiems vaikams jo dovanoti ir žaisti duoti nevertėtų, nes visgi jis pagamintas iš stiklo. Kad ir koks tvirtas stiklas bebūtų, jis gali sudužti ir sužeisti, todėl mažamečiams geriau jo nepasiekti ir nežaisti be suaugusiųjų priežiūros. Dovanoti galima pačiomis įvairiausiomis progomis, nes tai puiki Kalėdinė dovana, gimtadienio, vardadienio, sukaktuvių, taip pat ir įkurtuvių dovana. Galima dovanoti per vestuves, krikštynas, korporatyvinių sukakčių proga, taip pat saulės stiklainis gali būti panaudotas bernvakariui ar mergvakariui, jau nekalbant apie Helouvyną. Kūrybingi žmonės gali sugalvoti dar tūkstantį būdų šį nuostabų šviestuvą panaudoti savo švenčių metu ar interjere/eksterjere.

Saulės stiklainiai yra parduodami internete www.empro.lt parduotuvėje. Saulės stiklainio aukštis – 16 centimetrų, storis – 10 centimetrų. Įpakuoti patrauklioje dėžutėje, tad jos nebūtina specialiai vynioti popieriumi. Kaina – 64 litai (kitose parduotuvėse kaina gali skirtis).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *