EKOgrozis.lt – vieta, kur parduodama tik natūrali kosmetika

Marius avataras

Norėčiau apžvelgti vieną interneto parduotuvę, kurioje pardavinėjama tik natūrali kosmetikaEKOgrozis.lt. Vyrams čia ne daug produkcijos, tačiau dėl ekologijos „pakvaišusios” merginos ir moterys čia tikrai ras gana gerų dalykų. Dėl kainų nežinau, tačiau už kokybę įprasta mokėti daugiau nei už chemiją. Šioje interneto parduotuvėje galima rasti tik natūralios kosmetikos, kurią atrinko patys parduotuvės kūrėjai. Natūrali kosmetika atvežta iš Vokietijos ir turi pagrindinius natūraliai kosmetikai išduodamus sertifikatus, todėl prekės kokybiškos ir patikimos.Ekologiška kosmetika pasižymi tuo, kad yra gaminama iš natūralių medžiagų, o ne chemijos. Natūralios medžiagos – dažniausiai įvairių augalų aliejai, kurie turi reikalingas gydomasias savybes, taip pat ir duoda atitinkamus kvapus. Su tokiais aliejais nuo senų senovės naudojosi kilmingieji ir paprasti žmonės. Taip pat būtina atkreipti dėmesį ir į turimus sertifikatus, kurie užtikrina gaminio kokybę, taip pat suteikia patikimumo. Natūrali kosmetika nėra taip plačiai reklamuojama, kaip pigi kasdieninė produkcija, todėl prekės ženklai Lietuvoje gali būti mažai girdėti ir žinomi tik siauram ratui žmonių, besidominčių ekologiška kosmetika.

EkoGrozis.lt prekiauja Sante, Lavera, Benecos Logona kosmetika – pasaulyje žinomais prekės ženklais iš Vokietijos. Vokiška natūrali kosmetika turi jau keliasdešimties metų tradicijas, tad tai tikrai nėra eksperimentiniai preparatai. Visa produkcija pasižymi aukšta kokybe ir tuo, kad nebuvo testuojama su gyvūnais.

Įdomu tai, kad šioje el. parduotuvėje prekiaujama ir tam tikromis medžiagomis, skirtomis ekologiškos kosmetikos namudinei gamybai.

El. parduotuvėje produkcija suskirstyta pagal kategorijas: Veido priežiūra, Plaukų priežiūra, Kūno priežiūra, Burnos higiena, Intymi higiena, Dekoratyvinė kosmetika, kosmetika Vyrams, Kūdikiams ir vaikams, Kosmetiniai aliejai, sviestai, Eteriniai aliejai, Hidrolatai (gėlių vanduo), Moliai ir Kosmetikos gamybai. Toks prekių išdėstymas padeda paprasčiau susirasti norimas prekes, nors galima naudotis ir paieška. Atsiskaityti galima per Mokėjimai.lt sistemą el. bankininkyste ir kitais būdais. Parduotuvė sukurta profesionaliai, galima grąžinti pinigus, jei prekė nepatinka per 7 dienas. Pristatymas visoje Lietuvoje – 5 litai, o jei perkama virš 100 litų – nemokamai. Šios parduotuvės valdytojai įsikūrę Kaune.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *