Šlapimo pūslės uždegimo vaistai – antibiotikai ar natūralūs užpilai?

Marius avataras

Posted on :

šlapimo pūslės uždegimo vaistaiTurbūt daugeliui žmonių, apie šlapimo pūslės uždegimą, vaikystėje, tėvai yra pasakoję ne vieną kartą. Sėdėjimas ant šaltos žemės, šlapių ir šaltų kojų bei rankų laikymas, nesisaugojimas – keletas iš cistito atsiradimo priežasčių. Tačiau, ne pagrindinės.

Šlapimo pūslės uždegimas (Cistitas) – infekcinė liga, kuria užsikrečia tikrai nemažai žmonių. Ši infekcija išsivysto į šlapimo pūslę per įvairias bakterijas. Bakterijos, virusai, chlamidijos yra pagrindinė priežastis, dėl kurios susergama cistitu.

Vaikai, nėščios moterys bei diabetininkai – pagrindiniai, šlapimo pūslės uždegimu sergantys žmonės. Taip pat moterys serga 3 kartus dažniau nei vyrai, nes į jų lytinius organus patekti įvairioms bakterijoms yra žymiai paprasčiau. Specialistai sako, kad netgi 40 – 50 procentų moterų, per savo gyvenimą yra sirgusios šlapimo pūslės uždegimu.

Šlapimo pūslės uždegimas pasireiškia dėl įvairiausių priežasčių, o išgydyti šiai ligai yra išrandami vis naujesni metodai. Šlapimo pūslės uždegimo gydymas gali vykti dviem būdais: medicininiu ir natūraliu.

Medicininis gydymas

Pasirinkus šį būdą, gydymui bus skirti šlapimo pūslės uždegimo vaistai. Tai yra antibiotikai, išrašyti gydytojų. Su antibiotikais, žinoma, gydymas yra greitesnis nei gydymas natūraliais vaistais, tačiau, antibiotikai gali pakenkti sveikatai: susilpninti imunitetą.

Natūralus gydymas

Natūralūs šlapimo pūslės uždegimo vaistai – įvairios žolelės, išgaunamos iš gamtos. Pajutus šios ligos simptomus, pirmąsias kelias dienas, galima bandyti gydytis natūraliomis priemonėmis. Patys specialistai rekomenduoja gerti įvairiausius nuovirus, arbatas, kurios tikrai padeda gydantis šlapimo pūslės uždegimą.

Natūralios arbatos – vaistai nuo visų ligų. Rekomenduojamos: bruknės, spanguolių lapai, meškauogės, uogų ekstrakto tabletės.

Natūralūs nuovirai – beržų lapų, petražolių, medetkų žiedų nuovirai – labiausiai rekomenduojami gydytojų.

Kokius šlapimo pūslės uždegimo vaistus pasirinkti – kiekvieno žmogaus individualus reikalas. Tačiau, tikriausiai jau nuo senų laikų paplitęs natūralus gydymas – ne tik efektyvesnis bet ir mažiau kenkiantis sveikatai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *