Sofa miegu. Ekonomiška, ar patogu?

Marius avataras

Posted on :
, ,

Jeigu jums reikalinga sofa lova- dėl to, kad ant jos dažnai miegos svečiai arba teks miegoti jums patiems, pasirinkite tokią sofą lovą, kuri skirta daugiau dėmesio miego patogumui. Baldo mechanizmai turi būti tvirtos konstrukcijos, paprasti. Ant sofos lovos niekada gerai neišsimiegosite jei neturėsite gero, kokybiško čiužinio. Tai yra svarbiausia, jeigu naudojate baldą kaip lovą kiekvieną dieną. Gerai miegosite tik pasirinkę kuo storesnį spyruoklinį čiužinį. Būtent tokie čiužiniai yra patys patvariausi ir patogiausi kasdieniniam naudojimui. Įsitinkite, kad čiužinys yra pakankamai storas, o jo plotis nėra platesnis už sofos plotį ir tikrai miegosite puikiai kiekvieną naktį. Gerą sofą lovą rasite tik pabandę ant jos pasėdėti baldų parduotuvėje. Taip žinosite, ar baldas tinka būtent jums bei namiškiams. Atsiminkite, kad sofą lovą naudosite ilgą laiką, tad gerai išbandykite atsigulti visais įmanomais būdais, visai kaip tai darysite namuose. Taip žinosite visus baldo pliusus bei minusus ir nuspręsite ar verta jį nusipirkti.

Modernūs ir minkšti baldai           

Šiais laikais galima įsigyti pačių įvairiausių minkštų baldų: nuo klasikinio dizaino sofos iki modernaus stiliaus. Modernūs ir minkšti baldai dažniausiai naudojami svetainėje, juos galima priderinti ir kitose patalpose, pavyzdžiui, miegamajame arba vaikų kambaryje. Pailgi pufai pastatyti prie lovos kojūgalio, atrodo labai skoningai, o žaismingi sėdmaišiai puikiai įsilieja į mažųjų kambario erdvę. Vis dažniau pufai statomi ir priškambaryje, nes ant jų patogu ne tik prisėsti, bet ir pasidėti daiktus.

Minkštas svetainės kampas

Minkštas svetainės kampas- lietuvių itin mėgstamas baldas. Šis baldas- puikus pasirinkimas kuriant erdvios svetainės interjerą. Ant minkšto kampo gali susėsti būrys žmonių, o netikėtai atvykus svečiams miegamasis kampas gali tapti puikia miego vieta. Nors iš tiesų, minkštas kampas- tai didelė  kampinė sofa. Mąstydami ar pirkti minkštą svetainės kampą, atkreipkite dėmesį į jūsų svetainės gabaritus, jeigu svetainė maža, rekomenduojama rinktis sofą lovą. Įrengiant didelę svetainę rinkites didelį minkštą kampą- taip bus išlaikomos bendros kambario proporcijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *