Ar verta namuose įsirengti tinklelius nuo uodų?

Marius avataras

Posted on :

Namuose  tinklelius nuo uodų verta įsirengti, nes jie ne tik praktiški, funkcionalūs, bet ir beveik nepastebimi. Todėl  toks lango ar durų komponentas puikiai dera tiek klasikiniame, tiek moderniame, originaliame interjere. Tinkleliai yra atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams- stipriam vėjui, lietui, temperatūrų pokyčiams. Iš plačios pasiūlos galima išsirinkti norimo tipo ir spalvos apsaugą. Šiuo  metu galima rinktis rudos ir medžio imitacijos spalvos tinklelius, derindami juos prie medinių langų arba durų profilių, arba baltos, pilkos- prie plastikinių.

Tinklelių montavimas

Tinklelius nuo vabzdžių galima  uždengti tiek plastikinius, tiek medinius ar aliuminio profilio langus. Taip pat jie puikiai tinka medinėms durims. Bet kurio tipo tinklelius lengva pritvirtinti arba nuimti. Vabzdžių nepraleidžiantis sietelis montuojamas langų ir durų išorėje, todėl visiškai netrukdo jais naudotis. Langams skirta apsaugos priemonė montuojama ant rėmo ar sienos. Tinklelis durims taip pat tvirtinamas ant rėmo, sienos arba staktoje. Tokios apsaugos stabilumą papildomai užtikrina vyriai, stabdymo mechanizmas ir magnetai. Taigi, galite montuoti tinklelį nuo vabzdžių tiek pirmame, tiek viršutiniame namo aukšte. Tinkleliai- rėmeliai tiks jūsų langams, o varstomi tinkleliai-durys- jūsų durims.

Antialerginis tinklelis

Antialerginis tinklelis nuo uodų- tai patikima apsauga nuo žiedadulkių bei skraidančių vabzdžių. Didelė alergiškų žmonių dalis net nežino, kad yra alergiški, bet dėl alergijos susiduria su šiais nepatogumais: sloguoja, turi miego sutrikimų, dėl kurio atsiranda nuovargis, mieguistumas. Todėl, jei planuojate įsirengti tinklelį nuo uodų- pravartu iš karto pamąstyti apie  antialerginį tinklelį, net jeigu iki šiol nesusidūrėte su alergija. Žmonių alergiškų žiedadulkėms, skaičius auga kasmet. Antialerginiai tinkleliai jums leis  džiaugtis vedinamais namais ir leis pastebimai sumažinti žiedadulkių namuose kiekį. Šie tinkleliai tinka ir žmonėms, alergiškiems vabzdžių įkandimams- jie apsaugo jūsų namus nuo jūsų sveikatai pavojingų vabzdžių. Apsaugoję patalpas nuo žiedadulkių galėsite džiaugtis efektyvesniu  darbu bei malonesniu poilsiu. Atkreipkite dėmesį, kad Lietuvoje augalų žydėjimas trunka pusę metų, todėl antialerginio tinklelio įsigijimas gali tikrai žymiai pakelti jūsų gyvenimo kokybę. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *