Solidworks mokymai jauniesiems inžinieriams

Marius avataras

Posted on :
,

solidworks mokymai

Kaip sukurti tam tikrą metalo konstrukciją, kad ji būtų patvari ir kokybiška? Šiuolaikiškų statybų rinka atskleidė dar vieną trūkumą – Lietuvai trūksta ne tik programuotojų, bet ir kitų programų žinovų. Konkrečiai – SolidWorks programinės įrangos darbuotojų. Tam tikslui yra nuolatos organizuojami SolidWorks mokymai, kurie bent iš dalies kompensuoja susidariusius kadrų trūkumus.

Kas yra SolidWorks?

Tai kompiuterinė programa, kuria galima projektuoti įvairias metalines detales ir konstrukcijas. SolidWorks specialistas gali nubraižyti bet kokią metalinę, medinę ar kitokios medžiagos detalę, apskaičiuoti jai gaminti naudojamų medžiagų kiekį, patikrinti, ar visos jungtys yra patvarios ir atlaikys realius svorius. SolidWorks yra panaši programa, kaip ir AutoCAD, kurią savo darbe naudoja labai daug sričių specialistų.

Kam reikalinga SolidWorks programa?

SolidWorks reikalinga pačiose įvairiausiose gamybinėse įmonėse. Dažniausiai jomis naudojasi inžinieriai, architektai, mokslininkai. Inžinieriai kuria įvairius mechanizmus bei konstrukcijas ir juos projektuoja. Vėliau tokius brėžinius galima analizuoti, pagal juos pagaminti tam tikras detales. Architektai gali suprojektuoti visus namus, o statybininkai pagal pateiktus brėžinius juos pastatyti. Mokslininkai taip pat kuria įvairius prietaisus laboratorijoms, taip pat nori išbandyti sukurtus mechanizmus teoriniu lygmeniu. Jei neteisingai parinktos medžiagos, didesni prietaisai gali tiesiog sulūžti nuo savo svorio. SolidWorks maketuose galima pastebėti tokias klaidas ir jas ištaisyti.

Koks realus SolidWorks panaudojimas?

Realiai SolidWorks programa galima suprojektuoti tam tikras metalines detales. Paruoštą failą galima perduoti CNC frezavimo staklių kompiuteriui, kuris išfrezuoja būtent toki detalę, kokios reikia. Taip pat galima užprogramuoti automatinius suvirinimo robotus, kurie gali paimti kelis metalinius elementus ir juos suvirinti į tam tikrą konstrukciją. Taip užtikrinamas pramoninis konstrukcijų pagaminimas ir suvienodinimas.

SolidWorks programa yra naudojama kartus su 3D spausdintuvu, kuris spausdina įvairių dydžių detales, dažniausiai ne iš metalo.

Kas dažniausiai lanko SolidWorks mokymus?

Solidworks mokymai yra skirti įvairaus amžiaus ir išsilavinimo metalo apdirbimo specialistams. Dažniausiai tokius mokymus apmoko įmonės, norinčios, kad jų darbuotojai tobulėtų ir dirbtų kuo efektyviau. Tai jauni suvirintojai, frezuotojai, šaltkalviai irt.t.

SolidWorks mokymai vyksta gana intensyviai po 2 valandas kas dieną visą savaitę. Jų metu mokomasi naudotis SolidWorks programa, o ne kaip pagaminti tam tikrą detalę arba konstrukciją.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *