Stereotipai apie vokiečius, kurie yra visiška tiesa

Marius avataras

Posted on :

skrydis į VokietijąKaip ir apie kiekvieną šalį, taip ir apie Vokietiją yra išplitęs ne vienas stereotipas. Vieni jų yra taiklūs lyg pirštu į akį, o kiti – šiek tiek perspausti. Tačiau tikrai niekas nepaneigs, kad ši šalis turi labai ryškų ir savitą charakterį, kurio nesumaišytų joks europietis. Jeigu dar niekada nesilankėte šioje šalyje ir pirmą kartą įsigijote skrydį į Vokietiją, siūlome pasidomėti, kuo ypatinga ši šalis, o apie ją egzistuojantys ir pasiteisinę stereotipai – tai linksma informacija kiekvienam keliautojui.

– Vokiečiai yra tiesmuki. Tiek verslo pasaulyje, tiek kasdienybėje vokiečiai visuomet kalba be užuolankų ir sako, ką galvoja. Kartais toks diplomatijos trūkumas gali nuskambėti šiurkščiai, tačiau tokia jau jų kultūra – kitaip nei amerikiečiai, vokiečiai neturi mažų nereikšmingų pašnekesių ir visada eina prie reikalo, nesvarbu, ar tai pokalbis kviečiant susitikti kavos, ar  svarbus verslo susitikimas.

– Vokiečiai dievina taisykles, organizuotumą ir struktūrą. Vokietija šiaip laisva šalis – čia galima viešai vartoti alkoholį, pliažuose niekas nepaskųs, jeigu degindamasis nusiimsi visus apatinius drabužius, tačiau įvairios kitos reguliacijos, susijusios su eismu, ekologija, teise ir t.t. yra tiesiog aklai dievinamos.

– Vokiečiai yra punktualūs. Būti visur ir visada laiku – tai didelė vertybė vokiečiui. Būdami ten, kur turite būti, laiku, gerbiate kitą žmogų ir jo laiką.

– Vokiečiai dievina futbolą. Taip, ši šalis ne tik puikiai žaidžia šį žaidimą, bet ir mėgaujasi nuo diena iš dienos laisvalaikiu.

– Vokiečiai mėgsta draudimą. Įvairių rūšių draudimas yra kiekvieno vokiečio gyvenime – daiktų, transporto priemonių, net naminių gyvūnėlių draudimas nėra nieko nuostabaus.

– Vokiečiai yra šalti. Taip, deja, vokiečiai mėgsta asmeninę erdvę ir nelinkę iškart susidraugauti su naujais žmonėmis. Tačiau artimiau susipažinus tikrai įmanoma susirasti artimą vokietį draugą.

Nekantraujate nuvykti į žadą atimančią Vokietiją? Pigūs lėktuvų bilietai į Frankfurtą, Vokietiją gali būti jūsų jau šiandien!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *