Stilingi vyriški drabužiai darbe: įmanoma

Marius avataras

Posted on :

vyriski drabuziaiTenka pripažinti, kad vyrams drabužių madų tendencijos keičiasi žymiai lėtesniu tempu, nei moterims. Jeigu kas ir keičiasi, tai kostiumai. Tiksliau jų spalvos, tekstūros ar marškiniai, kaklaraiščiai. Tačiau tai nuobodu, varžo ir ne kiekvieną vyriškį lengva įkišti kiekvieną dieną į vis kitą kostiumą. Dizaineriai sako, kad to daryti nereikia – yra geresnių alternatyvų.

Liemenė

Apranga vyrams yra tokia pati saviraiškos erdvė, kaip moterims ar vaikams. Liemenė – seniai pamiršta ir vėl atgimusi naujiena. Elektroninėje parduotuvėje biglita siūlomas visas pluoštas stilingų liemenių. Vyriski drabuziai gali ir turi būti spalvingi. Todėl nepabijokite kontrastingų spalvų derinių ir ryškesnių detalių.

Stilingi rubai vyrams, šiemet, turėtų būti papuošti raudona, arba ryškiai išmarginta liemene. Ją galima dėvėti prie džinsų ir marškinių ar net derinti su vienspalviais marškinėliais.

Džemperiai ir džinsai

Jau beveik klasikine tapusi dvejybė – vyriski dzemperiai ir džinsai. Patogu, tačiau pasak dizainerių – nuobodu. Stilingiausieji neprikibtų jeigu kaklą paslėptumėte po ryškesniu šaliku arba pasipuoštumėte įmantresne kepure. Elektroninėje parduotuvėje style24 nesuklysite pasirinkę netradicinio kirpimo megztinį arba džemperį.

Kita vertus, niekas neparašė biblijoje, kad vyriski dzinsai turėtų būti mėlyni. Anaiptol, juodi ar kitų ryškesnių spalvų džinsai atrodo itin stilingai. Atgyvena laikykite taisyklę apie raudonas kojines – jos tobulai tiks išprotėjusiam vakarui ar popietei kolegų kompanijoje.

Avalynė

Vyriski drabuziai gali būti stilingi iki negalėjimo, tačiau jeigu avalynė bus nekokia ir įvaizdis bus atitinkamas. Sakoma, kad avalyne vyrams ir laikrodis yra vieni svarbiausių statuso simbolių. Klasikiniai vyriski drabuziai geriausiai derės prie natūralios odos batų. Tuo tarpu, džinsai ir kasdieninė apranga – prie visagalio zomšo.

Žinoma, vyriski drabuziai į darbą derinami pagal darbo pobūdį. Todėl pabaigoje norėčiau priminti, kad rūbai turi leistis jaustis laisvai ir pozityviai. Žingsniuodama Gedimino prospektu pastebiu, kad vyriski drabuziai vilniuje visų pirma yra vyro vidaus pažinimo rezultatas. Kaip vaikas džiaugsis gavęs saldainį, taip solidus vyras išsišieps įšokęs į sportinę aprangą. Tad šalin barjerus ir etiketą. Drąsiai eksperimentuokime – kas žino, gal rezultatai pranoks lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *