Taupymo patarimai, keliaujantiems į prekybos centrą

Marius avataras

Posted on :

maxima akcijaMaisto prekės sudaro didžiąją dalį šeimos išlaidų, todėl nieko nuostabaus, kad kiekvienas ieškome būdų, kaip būtų galima sutaupyti, tačiau maitintis kokybiškai ir pilnavertiškai. Štai keletas taupymo patarimų, kurie pravers visiems, planuojantiems vykti į prekybos centrą.

Pasidarykite pirkinių sąrašą

Eiti į parduotuvę be reikalingų prekių sąrašo, tas pats kaip pinigus paleisti pavėjui. Kaip taisyklė, mes visada įsigysime produktų, kurių tikrai nereikia, todėl geriau namuose iš anksto susidaryti sąrašą, ko tikrai reikia ir nuo to sąrašo nenukrypti. Jei taip elgsitės, tikėtina, kad mėnesio gale liks bent 50 eurų, kuriuos galėsite paskirti atostogų ar pramogų fondui.

Sekite akcijas

Kartais galima išgirsti nuomonę, kad akcijos, tai iš anksto gerai suplanuotas didžiųjų prekybos centrų rinkodaros triukas, kurio tikslas daugiau parduoti ir dar labiau prisigrūsti savo kišenes. Kaip ten bebūtų, reikia pripažinti, kad akcijos išties padeda sutaupyti, ypač tada, jei perkama protingai. Tad prieš kiekvieną išvyką į prekybos centrą, pasidomėkite, kokiems produktams taikomos nuolaidos, tiesiog į Google paieškos langelį įveskite „Maxima akcija“ ar pan. ir visagalis internetas jums pateiks visą reikalingą informaciją.

Per akcijas pirkite protingai

Jei akcija taikoma riboto vartojimo laiko gaminiams, pavyzdžiui, duonai ar batonui, gerai pagalvokite ar spėsite suvartoti penkis batonus, kol jie nepradės pelyti. Jei taip, viskas puiku, jums tikrai pavyks sutaupyti, jei ne, tai pinigus išmesite į šiukšlių dėžę. Norintys sutaupyti, užsipirkti gali tų akcijinių produktų, kurių galiojimo laikas ilgas, pavyzdžiui, maisto produktai skardinėse, aliejus, cukrus, druska, kruopos ir pan.

Maitinkitės sveikai

Sveika mityba dažnai asocijuojasi su didesnėmis išlaidomis, tačiau tai ne visai tiesa. Kiekvieną dieną tikrai nereikia valgyti mėsos, ją drąsiai galima pakeisti į vegetarišką patiekalą, kuris bus ir naudingas, ir skanus. Pusfabrikačius, kurie yra pakankamai brangūs, pakeiskite į sveikesnius produktus, žymiai geriau suvalgyti bananą nei pyragaitį. Galiausiai nepamirškite, kad gamintis maistą pačiam yra gerokai pigiau, nei pirkti jau pagamintą ir supakuotą produktą.

Taigi, pirkite protingai ir jūsų piniginė jums už tai padėkos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *