Tinkamiausių pamatų pasirinkimas

Marius avataras

Posted on :
,

namo pamataiNamo pamatai dažniausiai pasirenkami pagal geologinių tyrimų ataskaitą, kuri padeda suprasti – kokie labiausiai tinka individualiu atveju. Dėl pasirinkimo geriausiai patarti gali specialistai, kurie turi patirtį ir žino – kokie pamatai kur ir kokiu atveju labiausiai tinka. Visgi, prie paieškų prisidėsime ir mes. Nurodysime pagrindinius tipus ir labai trumpai juos aprašysime, kad pasirinkti būtų kur kas paprasčiau.

Juostiniai pamatai

Juostiniai pamatai yra statomi dažniausiai iš betoninių blokų. Taigi, konstrukcija bus tikrai labai tvirta. Nors jie labai funkcionalūs, tačiau norint pastatyti šiuos pamatus reikia atlikti labai daug darbų: kasamas didelis plotas žemės, atliekami intensyvus betonavimo bei betoninių gaminių sumontavimo darbai. Betonavimo metu reikia išmanyti technologiją, taigi rekomenduojame kreiptis į specialistus, kurie darbus atliks profesionaliai.

Plokštuminiai pamatai

Ši pamatų rūšis Lietuvoje pasirenkama gana retai. Pamatų kūrimo metu liejama ištisa plokštė, kuri ir tampa pamatais. Čia labai svarbūs skaičiavimai, kadangi reikia labai detaliai atskaičiuoti svorį ir kad sukomplektuota plokštė tvarkingai išlaikytų jai paskirtą svorį. Labai svarbu, kad paviršius būdų labai lygus. Tokiu atveju pati plokštė puikiai atliks pamatų funkciją ir sėkmingai ne tik laikys namą, tačiau ir apsaugos jį nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

Gręžtiniai poliai

Gręžimo metu suformuluojamos ertmės, kurios yra pripildomos monolitiniu betonu. Taip pat padarius skyles labai svarbu patikrinti jau esamą gruntą. Nuo to priklauso – kiek betono reikės naudoti ir tuo pačiu kaip gali tekti koreguoti ruošiamus pamatus.

Namo pamatai yra bene pati svarbiausia pradžia, pirmasis žingsnis, kuris užtikrina, kad namas stovės stipriai ir kokybiškai. Vien todėl, kad pati pradžia yra svarbiausia – darbus būtina palikti specialistams.

Namo pamatai konstruojami profesionalų – geras pasirinkimas, kadangi:

  1. Jie išmano smulkmenas, kurios garantuoja kokybę.
  2. Darbai bus atliekami greitai.
  3. Visi darbai bus atliekami nuo A iki Ž.
  4. Garantuojama, kad nebus klaidų, o pamatai tiksliai atliks jiems skirta funkciją.
  5. Įgyvendinamas kiekvienas kliento noras.

Kokybiška namų pradžia – kokybiški ir namai. Pats svarbiausias žingsnis – pirmas žingsnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *