UAB “Akvatechnika”- tai, ko reikia Jums!

Marius avataras

akvatechnikaUAB „Akvatechnika“ buvo įkurta 1998 metais Vilniuje. Dėl didėjančio susidomėjimo ir maksimalaus bei greito klientų lūkesčių patenkinimo 2001 metais įmonė atidarė filialą saulės miestu vadinamuose Šiauliuose, 2002 metais laikinojoje sostinėje Kaune ir 2003 metais Lietuvos uostamiestyje Klaipėdoje. Patogesniam bendravimui su klientais UAB „Akvatechnika“ turi salonus Vilniaus prekybos centre „Ermitažas“, Kauno prekybos centre „NIC“ ir prekybos centre „Banginis“ Klaipėdoje.

UAB “Avatechnika” savo veiklą pradėjo didmenine ir mažmenine prekyba vandens valymo filtrais, jų montavimu ir priežiūra. Besidomėdamas naujovėmis ir kitais su vandeniu susijusiais produktais įmonės vadovas nusprendė plėsti veiklą masažinių SPA baseinų rinkoje. Vėliau, dėl didelio susidomėjimo ir dažno klientų pageidavimo, be vandens filtrų ir masažinių baseinų, įmonė pradėjo prekiauti drėgmės surinktuvais. Šiuo metu prie minėtų veiklų prisijungė prekyba pintais lauko baldais, geriamo vandens aparatais, prekyba lauko ir vidaus vazonais su automatine laistymo įranga ir palapinių/pavėsinių nuoma bei pardavimas.

Visi įmonės tiekėjai buvo kruopščiai atrinkti, todėl UAB „Akvatechnika“ atstovauja Lietuvoje ir  bendradarbiauja su lyderiaujančiomis pasaulyje, gerai žinomomis  korporacijomis, tokiomis kaip:

  • PENTAIR WATER (vandens filtrai, JAV);
  • FRAL (drėgmės surinktuvai, Italija);
  • WATERLOGIC (geriamo vandens aparatai, Airija);
  • HOTSPRING (lauko baseinai, JAV);
  • SOFTUB (masažiniai spa baseinai, JAV);
  • DOMUS VENTURES (lauko baldai, Vokietija/Kinija),
  • LECHUZA (vazonai su automatine laistymo sistema, Vokietija).

UAB „Akvatechnika“ artimai bendradarbiauja su išvardintais tiekėjais ir  siūlo platų kokybiškų, funkcionalių ir įvairaus dizaino produktų asortimentą.

Įmonės veiklos sėkmę lėmė ne tik kruopštus ir atidus partnerių pasirinkimas, bet ir suburta darbuotojų komanda. UAB „Akvatechnika“ darbuotojai – tai savo sritį išmanantis, nuolat siekiantis žinių ir naudingą patirtį turintis kolektyvas, visada pasiruošęs padėti ir atsakyti į klientams kilusius klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *