Universalių padangų privalumai

Marius avataras

Posted on :
padangos

Ar žinote, kad pirmoji universali padanga išvydo pasaulį dar prieš 40 metų? Tai buvo Goodyear gaminys visiems metų laikams. Kodėl po tiek daug metų jos visa gaminamos ir yra labai populiarios. Kur slypi šių padangų sėkmė. Kokie universalių padangų privalumai? Šį klausimą uždavėme naujos-padangos.lt generaliniam direktoriui Antanui.

Anksčiau buvo sakoma, kad universalios padangos tinka toms šalims kuriose nebūna didelių šalčių ir sniego. Pastarąjį dešimtmetį situacija iš esmės pasikeitė ir Lietuvoje. Šių metų žiemą sniego praktiškai neišvydome tad ir poreikis žieminėms arba spygliuotoms padangoms labai stipriai sumenko. Ką tuomet rinkosi vartotojai? Universalias padangas rinkosi todėl kad jomis planuoja sėkmingai važinėti ir vasaros metu. Šią vasarą ir rudenį prognozuojame šių padangų bumą nes didelė tikimybė kad Lietuvoje galiojantys įstatymai bus pakoreguoti dėl žieminių padangų naudojimo ir terminų.

Pakankamas efektyvumas

Jei neskraidysite keliuose kaip erelis, universalios padangos tikrai užtikrins gerą sukibimą su šlapiu ir sausu asfaltu. Jos subalansuotos oro sąlygoms kai temperatūra svyruoja nuo 10 laipsnių šilumos iki 10 laipsnių šalčio. Gali būti kiek kebliau žiemą jei prisnigs daug sniego tačiau riziką užklimpti eliminuoja keturi varomi ratai ar automobilis su didesne prošvaisa. Saugaus atstumo laikymasis, protingas stabdymas ir akseleravimas, universalių padangų savybių užtenka važinėti kasdieniniais reikalais po miestą ir užmiestyje. Jei atidžiai skaitysite padangų charakteristikas, rasite ir tokias universalias padangas kurios yra pakankamai tylios ir taupios.

Mažesnės išlaidos automobiliui

Nereikia keisti padangų, pirkti atsarginių ratlankių komplekto, mokėti už montavimo ir balansavimo paslaugas du kartu per metus. Universalių padangų gumos mišinys nedyla taip greitai ir sakoma kad padanga ant rato greičiau pasens negu nusitrins. Ne veltui šias padangas taip mėgsta taksi vairuotojai ir ribotas pajamas turintys pensijinio amžiaus žmonės. Ne veltui užsienyje šioms padangos suteikia daugiau nei 120 tūkstančių kilometrų garantiją. Dar vienas privalumas yra tai jog šios padangos tinka visų tipų automobiliams, tiek lengviesiems tiek ir visureigiams. Tai vertas dėmesio kompromisas kurį išbandę pirkėjau nesigaili.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *