Modernios stoginės terasai

Marius avataras

Posted on :
stoginė pavėsinė

Kiekvienoje, net ir nedidelio ploto nuosavoje valdoje, rekomenduojama nors mažą erdvę skirti stoginei. Viena dažniausių šio statinio funkcijų – vieta automobiliui. Juk neturint garažo, kieme stovintis automobilis, ilgainiui nukenčia nuo aplinkos poveikių. Tad stoginė puikiai pakeičia garažo funkciją ir apsaugo automobilį nuo neigiamos klimato žalos. Neturintiems transporto priemonėms, stoginė kieme teikia kitokią naudą. Po stogeliu galima laikyti įrankius, dviračius, kitus rakandus ar tiesiog užklupus lietui patogiai baigti ūkio darbus. Žinoma, norisi, kad stoginė būtų ne tik patogi, bet ir estetiškai atrodytų. Šiuos lūkesčius išpildo modernios stoginės, kurių savybes ir aptarsime.

  • Stoginės vieta

Modernių stoginių statymo vieta parenkama atsižvelgiant į bendrą kiemo ir pastatų išplanavimą. Ji gali būti projektuojama prijungiant prie garažo, sandėliuko ar terasos. Svarbiausia, kad moderni stoginė sudarytų visumą su kitomis eksterjero detalėmis. Tad geriausias sprendimas planuojant statyti stoginę yra kreiptis į tuo užsiimančią įmonę. Daugiau informacijos apie individualius stoginių projektus ir jų įgyvendinimą rasite čia: http://www.kiemoprojektai.lt/lt/kiemo-projektai/stogines.htm .

  • Medžiagos

Modernios stoginės gali būti gaminamos iš įvairiausių medžiagų. Pagal užsakymą stoginė gali būti pagaminta iš aliuminio profilio, plastiko, metalo ar kelių medžiagų kombinacijos. Renkantis medžiagą, iš kurios bus gaminama stoginė, atsižvelkite į bendrą aplinkos statinių faktūrą bei į medžiagos savybes, tokias kaip atsparumas aplinkos poveikiui, patvarumas ir pan. Jei stoginė bus statoma virš terasos, žinoma, ji turėtų būti pagaminta iš tos pačios medžiagos.

  • Spalvos

Šiuolaikinės technologijos leidžia daugelį medžiagų dažyti tam skirtais dažais. Pasikonsultavę su specialistais ar stoginę gaminančiais meistrais, galite pasirinkti jums priimtiną stoginės spalvą. Jei norite sukurti modernų įvaizdį, stoginę galite dažyti kita spalva nei terasos grindys. Spalvų deriniai suteiks jūsų kiemui bei terasai išskirtinumo ir modernumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *