Vibratorių galimybės ir tipai: susipažinkite

Marius avataras

Posted on :

Vibratoriai dažnai vadinami pačiu svarbiausiu, pagrindiniu sekso žaisliuku. Jie atrodo aiškūs, veikimo principas gana elementarus, jie tikrai gali padėti pajusti labai daug teigiamų emocijų, o tinka naudojimui tiek vienam, tiek poroje. Svarbiausia yra rasti tokį vibratorių, kuris atitinka poreikius, o esant tokiai plačiai pasiūlai dažniausiai net ir pačios slapčiausios svajonės bus be jokio vargo įgyvendinamos.

Šis gidas yra trumpas supažindinimas su šiais sekso žaisliukais. Galbūt jis padės Jums geriau suprasti – „su kuo yra valgoma vibratorių duona“, kokie jie gali būti ir kuris labiausiai tinka Jūsų atveju.

Klitorio stimuliacijai skirti vibratoriai

Daugelis galvoja, kad tokie vibratoriai yra skirti tik solo žaidimams. Tačiau tai nėra. Net ir tokie žaisliukai, kurie yra skirti tam tikrai lyčiai, naudojami vieno asmens, gali būti tinkami kaip poros žaidimo priemonė. Juk gera matyti, kaip kitas, mylimas žmogus jaučiasi kur kas geriau, kai jis kaifuoja. Dėl to klitorio stimuliacijai skirtus žaisliukus labai dažnai perka ne tik moterys sau, tačiau ir vyrai savo damoms. Tikrai nereikia specialios progos, tačiau kaip dovana Valentino dienos proga – tai tikrai yra labai geras pasirinkimas.

Visada siūlome rinktis tokius vibratorius, kurie yra didesni. Tokiu atveju jie vienu metu gali stimuliuoti ne tik klitorį, tačiau taip pat ir lytines lupas. Žinoma, kad tokiu atveju poveikis bus didesnis ir smagumas – geresnis.

Taip pat nepamirškite, kad geras pasirinkimas yra tokie, kurie turi bent jau kelis veikimo intensyvumo lygius. Dažniausiai pradedama nuo paties paprasčiausio, masažinio ir kai jau moteris tikrai yra maksimaliai atsipalaidavusi – galima rinktis galingesnius, judresnius ir tuo pačiu suteikiančius dar daugiau emocijų.

Vibratoriai, kurie imituoja lytinį aktą

Tai yra gana paprasti vibratoriai, kurie savo forma primena varpą. Taip pat tam tinka ir dildo, kurie neturi specialios vibracijos, tad padeda dar labiau išlaikyti natūralumą. Bet kuriuo atveju daugelis džiaugiasi, kad galima rasti labai platų šių žaisliukų išvaizdos pasirinkimą. Kai kurie nori, kad vibratorius atrodytų kuo natūraliau, tarsi vyro penis, o kiti kaip tik renkasi tokius žaisliukus, kurie yra su blizgučiais, spalvoti bei traukiantis akis savo unikaliu dizainu.

Vibratoriai klitorio bei vaginos stimuliacijai

Kombinuoti vibratoriai padės vienu metu pajusti dar daugiau pojūčių, tad siūlome jiems skirti daugiau dėmesio. Tai yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi kuo greičiau pasiekti orgazmą. Dažniausiai tokie žaisliukai dar yra dažnai vadinami „kiškučiais“, kadangi turi ne vieną „galą“. Viena galvutė skverbiasi į makštį, o kita stimuliuoja klitorių. Pojūčių bus tikrai daug ir visi jie – labai geri.

Analiniai vibratoriai

Galiausiai, egzistuoja ir analiniai vibratoriai, kuriuos renkasi tikrai ne tik homoseksualios poros. Tai yra puikus žaisliukas visiems, kurie nori, kad būtų stimuliuojama analinė anga. Dažniausiai tokie vibratoriai ne tik vibruoja, tačiau taip pat ir sukasi ratu, tad suteikia labai daug pozityvių potyrių. Tikrai tinka ne tik moterims, tačiau juos naudoti dažnai siūloma ir vyrams, kadangi potyriai bus patys geriausi ir atsimenami ilgai.

Vibratoriai internetu yra puiki galimybė greitai ir patogiai susipažinti su opcijomis. Rasti tą, kuris ne tik naudojamas taip, kaip Jums labiausiai norisi, tačiau ir tinkamos kainos, spalvos bei formos ir medžiagos. Radus – naudoti, o naudojant – patirti kuo daugiau gerų emocijų.

Platus pasirinkimas, žemos kainos, konfidencialus ir greitas pristatymas Prezervatyvai.net parduotuvėje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *