Santuokos nutraukimas: ką svarbu žinoti

Marius avataras

Nenusisekus jūsų santuokai ir ėmus galvoti, jog santuokos nutraukimas galėtų būti vienintelis ir pats geriausias sprendimas, greičiausiai imate sau kelti ir daug papildomų klausimų, į kuriuos pirmiausia norėtumėte gauti išsamius ir aiškius atsakymus. Bet kuriuo atveju, turite nusiteikti, kad jūsų laukiantis skyrybų procesas gali būti pakankamai sudėtingas ir varginantis. Nors iš pirmo žvilgsnio jums gali atrodyti, kad pavyks taikiai susitarti dėl visų judviem aktualių klausimų, visuomet egzistuoja tikimybė, jog teks susidurti su priešinga situacija. Kaip bebūtų, kad viskas eitųsi dar sklandžiau, pateiksime keletą praktiškų patarimų.

Taigi, turbūt klausiate savęs, nuo ko jūs turėtumėte pradėti ir kaip galėtumėte pajudėti iš dabartinio taško? Pirmiausia jums reikėtų gerai pagalvoti, ar iš tikrųjų su savo antrąja puse išsprendėte visus jums aktualius klausimus. Turite susėsti ir apgalvoti visas detales, kurios jums gali būti svarbios. Kuo daugiau klausimų jums pavyks taikiai išspręsti, tuo sklandesnių ir spartesnių skyrybų jūs galėsite tikėtis. Žinoma, kai kuriais atvejais atrodo nėra jokios galimybės taikiai susitarti, tačiau visuomet verta pabandyti. Kartais net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose galima įžvelgti galimybes.

Bet kuriuo atveju, jei jūs norite nutraukti santuoką ir tai padaryti kaip įmanoma sklandžiau, turėtumėte nepamiršti apie galimybę kreiptis į skyrybų advokatus, kurie galėtų sutvarkyti visus skyrybų dokumentus ir pasirūpintų visu laukiančiu procesu. Be to, jei jums pavyktų susitarti taikiai ir santuokos nutraukimas įvyktų bendru sutarimu, galėtumėte išsiskirti ir internetu, o tai reiškia, kad tokiu atveju sutaupytumėte dar daugiau laiko ir išvengtumėte bereikalingų nepatogumų, kurie paprastai iškyla, kai visu tuo bandote pasirūpinti patys ir tradiciniu būdu.

Žinoma, jus gali dominti ir santuokos nutraukimo kaina, kadangi tokiu laikotarpiu tikrai nei vienas žmogus nenori susidurti su nepamatuotai didelėmis papildomomis išlaidomis. Tačiau kainai įtakos turės ir tai, kaip jums seksis susitarti dėl judviem svarbių dalykų. Tai reiškia, kad jei jūs skirsitės bendru sutarimu, skyrybų kaina gali būti gerokai mažesnė nei tuo atveju, jei jums nepavyktų susitarti ir išskirti taikiai.

Taip pat svarbu nepamiršti gerai pagalvoti ir apie tai, kaip jūs dalinsitės santuokoje užgyventą turtą ir, jei turite bendrų vaikų, su kuriuo iš tėvų jie liks. Tai yra labai svarbūs klausimai, dėl kurių gali kilti ir nemažai ginčų, vilkinančių ir apsunkinančių visą procesą. Todėl, kaip jau turbūt supratote, jei jūs norite sklandesnių skyrybų, turėtumėte pasistengti kuo daugiau klausimų išspręsti iš anksto, dar prieš prasidedant procesui.

Ką gi, kaip matote, yra apie ką pagalvoti ir ką apsvarstyti, todėl dabar turėtumėte sudaryti būsimų veiksmų planą, pasirinkti skyrybų advokatus ir pradėti procesą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *