Virtuvės baldai: ar galima panaudoti du kartus?

Marius avataras

Posted on :
,

virtuvės baldaiKas keletą metų namuose norisi atsinaujinti, pakeisti aplinką. Tai padaryti nesunku miegamajame ir svetainėje, tačiau virtuvė jokių naujovių nelaukia… Priežastis paprasta – ten pakeisti kažką yra be galo sunku. Virtuvės baldai, gaminti pagal užsakymą, dažnai atrodo monolitiniai ir nepaslankūs. Dėl to kažkokių pakeitimų atlikti čia ir sunku. Ar tikrai taip?

Kaip pasikeisti virtuvėje?

Visų pirma, reiktų suvokti keletą svarbių detalių, kurios yra svarbios, norint perstatyti virtuvės baldus. Virtuvės baldus vienija viena svarbi detalė – stalviršis. Jis yra vientisas ir nedalomas, todėl, jei norite perkelti apatines spinteles kažkur kitur, teks pjauti ir stalviršį. Tai galite padaryti su didesniu elektriniu pjūkleliu, tačiau vėliau teks pagalvoti, kaip paslėpti pjovimo metu atsiradusius nubrozdinimus ir šoną. Tai galima padaryti specialios plėvelės pagalba arba sugalvojus kitų būdų.

Antras momentas yra vidinės spintelės. Jų plokštės greičiausiai yra nespalvotos, todėl nunešdami šonines spinteles atveriate nenudailintą spintelių kraštą. Vėl išeitis – plėvelė arba dažai.

Trečias svarbus momentas – gartraukis. Jį sutvarkyti bene sudėtingiausia, nes perkėlus į kitą vietą kaitlentę (orkaitei gartraukis nelabai svarbus), reikės papildomai gofros ir prijungti ją prie jau esamos ventiliacinės angos. Tai gali pareikalauti nemažai pastangų ir kompromisų…

Tokiose situacijose galite pasikviesti ir tuos baldininkus, kurie jums darė virtuvės baldus, arba bet kuriuos kitus.

Virtuvės baldai – ne tik spintelės ir lentynos. Labai svarbu parinkti tinkamą vietą kriauklei, indaplovei, orkaitei. Čia reikia profesionalo pagalbos, nes juos reiks pernešti į kitą vietą. Tokiu būdu vėl iš naujo teks ieškoti būdų, kaip sutvarkyti santechniką, elektros laidus ir kitas smulkmenas, be kurių virtuvė tiesiog nefunkcionuos.

Mažose virtuvėse kyla ir kitų problemų – kaip išdėstyti viską, kad tilptų didesnis stalas ir daugiau kėdžių. Taip nutinka paaugus vaikams, kai tėvai ir vaikai valgydavo prie atskirų stalų. Paaiškėja, kad stalas ir 4 kėdės yra didelė problema, todėl reikia keisti virtuvės išdėstymą, kad būtų išspręsta elementari problema – valgymas kartu. Patikėkite, nė vieni virtuvės baldai neatstoja gyvo bendravimo prie stalo vakarienės metu. Tai labai sutvirtina šeimą, o vaikams tai bene vienintelis būdas išmokti taisyklingai valgyti, bendrauti su tėvais viename lygmenyje.

Jeigu jūsų virtuvė neleidžia to daryti, nedvejodami kvieskite baldininkus, kad šie patartų, kaip išspręsti opiausias virtuvės problemas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *