Vonios plytelės: kokias pasirinkti, kad kambarys atrodytų estetiškai?

Marius avataras

Posted on :

Vonios kambarys – patalpa, kurios įrengimas gali būti išties originalus. Venkite nuobodžių, visiškai baltų interjero sprendimų ir drąsiai rinkitės spalvingas, originalias alternatyvas.

Plytelė voniai: į ką atsižvelgti?

Rinkdamiesi vonios plyteles turite atsižvelgti į daugybę veiksnių. Išskirkime pačius svarbiausius.

  • Vonios plytelės ir jų dydis. Mažiems vonios kambariams rinkitės mažas plyteles: plytelių klojimas įstrižai arba deimanto formos yra puikus būdas maksimaliai padidinti erdvę šiek tiek mažame vonios kambaryje. Tai greitai padidina kambarį ir yra malonus akiai. Panašiai, jei jūsų vonios kambario forma yra išlenkta, naudokite mažesnes plyteles, kad neužgožtumėte kambario estetikos.
  • Plytelių spalva. Jeigu Jūsų vonia yra mažesnio ploto, rekomenduojame rinktis šviesių, neutralių spalvų plyteles. Tuo tarpu didesnėje patalpoje galite drąsiau eksperimentuoti, išbandyti netradicinių raštų ir spalvų derinius. Kiekviena plytelė gali suteikti išskirtinumo Jūsų voniai!
  • Atkreipkite dėmesį į priežiūrą. Puiku, jei visame vonios kambaryje naudojate tą patį plytelių raštą. Jei ne, kiekviena vonios plytelė turi būti klojama taip, kad ji papildytų kitas plyteles, vadovaujantis ekspertų patarimais. Plytelių klijai taip pat verti atskiro aptarimo: jie turėtų būti kokybiški, nepritraukti nešvarumų. Labai svarbu, kad pavyktų lengvai nuvalyti tiek plyteles, tiek tarpus tarp jų. Vonios kambarius reikia dažnai valyti ir higieniškai prižiūrėti. Jeigu Jūsų vonia didesnė, apsvarstykite galimybę pasirinkti masyvesnes plyteles. Dėl mažesnių plytelių tarpuose ir kampuose susikaupia daugiau dulkių; o štai didesnės vonios plytelės išlieka švaresnės.
  • Iš anksto apskaičiuokite Jums reikalingą plytelių kiekį. Apskaičiuokite, kiek plytelių iš viso reikės vonios kambariui. Jei ypatybei sukurti norite naudoti plyteles, būtinai atskirai apskaičiuokite kiekį sienoms, grindų dangoms ir akcentinėms plytelėms.
  • Būkite kūrybingi naudodami grindų plyteles voniai. Vonios plytelės grindims neturi būti monotoniškos. Galite eksperimentuoti su medžio efekto plytelėmis, kad grindys atrodytų prabangiai sendintos. Jei vonios kambaryje norite sukurti intriguojantį šachmatų lentos motyvą, kodėl gi nepasirinkus paprastų juodai baltų vonios plytelių? Norėdami sukurti vientisą išvaizdą, įsitikinkite, kad jūsų sienos ir grindų plytelės dera tarpusavyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *