„Ant dietos“ neišeinant iš namų

Marius avataras

kilo.ltKaip ir visos merginos, taip ir aš, visada norėjau, kad sverčiau nors 5 kg mažiau. Svajojau kasryt diržą užsisegti viena skylute mažiau ir kiekvieną sezoną apsipirkinėjant rinktis bent vienu dydžiu mažesnius drabužius. Mano išpažintį skaitantiems ir skaitančioms šie jausmai tikriausiai irgi artimi. Juk visi norime būti dailūs, liekti ir grakštūs. Žinoma, nereikia pamiršti, kokiomis sąlygomis ir būdais tai įmanoma pasiekti. Mano išvardintas svajones vos kelių mėnesių laikotarpyje išpildė  www.kilo.lt sistema. Noriu, kad ir Jūsų svajos išsipildytų ir kartu džiaugtumėmės sumažėjusiomis apimtimis bei puikesne savijauta, nes kūno masė, mano nuomone, labai įtakoja ir nuotaiką, žvalumą, energijos kiekį bei gyvenimo būdą.

Taigi pradėkime nuo to, kaip aš suradau www.kilo.lt. Šią svetainę rekomendavo mano gera draugę Ramunė, kurios draugas taip pat numetė 10 kg ir per pusmetį specialistų padedamas susiformavo į visai neblogą raumeningą vyruką. Jam, kaip ir man, buvo sudaryta asmeninė sporto bei mitybos programa. Tai nereiškia, kad ji „iš piršto laužta“ ir jei tinka man, galiu persiųsti ir Jums. Turėjau pokalbį su specialistais. Rašėmės, kalbėjomės, diskutavome. Visi jie tokie malonus ir paslaugūs – net pati nustebau. Tad niekada nebijojau klausti, teirautis ar prašyti pagalbos. Taip pat siūlau elgtis ir Jums.

Tam, kad sekčiau savo kūno svorio rodmenis, reikėjo įsigyti patikimas svarstykles ir keletą sportui skirtų reikmenų. Net niekur nereikėjo keliauti iš namų, nes viską nusipirkau internetu toje pačioje sistemoje www.kilo.lt, kur ir gavau sporto programą, fiksavau savo kūno apimtis ir svorį. Jie vedami ne veltui, nes šiuos duomenis seka profesionalų komanda, su kuria ir teko bendrauti. Man labai patiko, kad su specialistais galėjau bendrauti gyvai internetu. Taip pat turėjau galimybę stebėti net 12 vaizdo seminarų, kurie padėjo pakeisti gyvenimo būdą.

Dabar jau nieko nėra paprasčiau, kaip pačiai pasigaminti bet kurios dienos patiekalą (nors anksčiau tikrai nebuvau dažna ir gera virėja). Mitybos programoje, kurią pati galiu valdyti, t.y. pasirinkti norimus produktus bei patiekalus, galimą skirti gaminimo trukmę ir matau visą informaciją apie patiekalą: kaip jį pasigaminti, paruošimo trukmę bei svarbiausia – energetinę ir maistinę vertę, kuri man, norinčiai atsikratyti dar 2 kg, yra labai svarbi ir reikalinga. Sistema labai gudri ir viską pati apskaičiuoja, kad aš neviršyčiau dienos kalorijų normos.

Pati vis dar neapsiprantu su pokyčiai mano gyvenime. Sveriu vos trimis kilogramais mažiau, tačiau net iš aplinkinių sulaukiau komplimentų ir pati jaučiausi žymiai geriau. Esu energingesnė, aktyvesnė ir jaučiuosi patrauklesnė. Jei nori to pasiekti ir tu, nedvejok, ir išmėgink www.kilo.lt sistemą jau dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *