Išmanus elektros kainos sprendimas

Marius avataras

Posted on :
,

Elektros energijos kaina elektrum.lt Elektros energijos kaina – ne tik padriki skaičiai, bet ir svarbus dėmesio bei diskusijų objektas. Tai energija, kurią naudojame kasdien. Kai tenka mokėti, nesinori ištuštinti santaupų stiklainio. Juk turime ir kitokių poreikių, pavyzdžiui, nueiti į teatrą ar išvykti į kelionę. Pradėjus domėtis, kaip sutaupyti, dėmesį patraukia elektros energijos kaina elektrum.lt tinklalapyje.

Elektrum .lt – tai nepriklausomas elektros tiekėjas. Pagrindinis siekis – pagerinti žmonių gyvenimo komfortą. Akcentuojamas ne tik patogumas, bet ir saugumas. Minimas paprastumas, nesunku įžvelgti praktiškumo užuominas. Viskas suponuoja apie sklandumą, kuris gali būti laikomas kertiniu akmeniu, kai kalbama apie elektros energiją. Na, o elektros energijos kaina elektrum.lt tiekėjo išmanumą demonstruoja kaip ir akcentuojamos savybės. Būtent kaina dažnai tampa lemiamu faktoriumi bandant nuspręsti, ką pasirinkti. Jei ji per didelė, arba tenka taupyti ir laukti, arba pasirenkamas kitas produktas, arba imama paskola. Kai kurios prekės įsigyjamos išsimokėtinai. Norint sklandaus energijos tiekimo, nebūtina nei imti paskolos, nei pasirašyti lizingo sutarties. Taupyti taip pat nereikia, nes patys elektros tiekimo sprendimai gali būti taupymo pradžia. Ne, čia nėra jokios klaidos – elektros energijos kainos vaidmuo matomas ir taupyme. Žinoma, viskas remiasi į tai, kaip tiekėjas žvelgia į savo klientą.

Elektros energijos kaina elektrum.lt nustatoma ne iš „kavos tirščių“. Tai bendradarbiavimo su klientu rezultatas. Tai įsigilinimas į kliento poreikius ir optimaliausio sprendimo pasiūlymas. Kad pavyktų atlikti tokį darbą, reikia išsiaiškinti keletą dalykų. Pirmasis – sutartis su valstybės nustatytu elektros energijos perdavimo operatoriumi. Šis klausimas yra pirmasis iš trijų, sudarančių kainos skaičiuoklę. Prie jo pateikti du atsakymo variantai – taip arba ne. Arba sutartį su minėtuoju operatoriumi turite, arba ne. Paprasta ir greita, be jokių išvedžiojimų.

Antrasis klausimas, pasirodantis teigiamai atsakius į pirmąjį, yra susijęs su veiklos sritimi. Galbūt kepate bandeles? Taisote kompiuterius? Pardavinėjate batus? Turite restoranų ar viešbučių tinklą? Planuojate atidaryti grožio saloną? Nesvarbu, ar vykdoma veikla nors kiek panaši į kurią nors iš čia išvardytų, kažkuris atsakymo variantas vis tiek tiks. Tai paslaugos, prekyba, aptarnavimas, žemės ūkis bei gamyba. Tiesiog pasirenkama labiausiai tinkama sfera ir viskas.

Tuomet pasirodo trečiasis klausimas. Atsiradusioje skalėje reikia nurodyti, kokios yra jūsų elektros energijos sąnaudos per mėnesį. Gal ir manote, jog tai sudėtinga, reikalauja didelių skaičiavimo gebėjimų, klystate – pakanka nurodyti sąnaudas tam tikrame intervale (nuo nulio iki 100000 ir daugiau kilovatvalandžių).

Paskiausiai lieka paspausti mygtuką „Gerai“. Paaiškėja, kokia elektros energijos kaina elektrum.lt sistemos sprendimu būtų taikoma jums ir jūsų vykdomai veiklai. Pavyzdžiui, pasirinkus, kad atstovaujame aptarnavimo sričiai bei sunaudojame 3900 kWh per mėnesį, gauname plano STABILUS rekomendaciją. Vadinasi, toks planas labiausiai atitiktų lūkesčius. Elektros energijos kaina keičiasi priklausomai nuo pasirinktų variantų. Padidinus mėnesines sąnaudas iki 5600 kWh, siūlomas KLIKT 4+ planas. Sakykime, pasirinkus „gamyba“ ir skalėje esantį rutuliuką nukreipus iki pat paskutinės padalos, rekomenduojamas KLIKT 40+. Žodžiu, priklausomai nuo tam tikrų veiksnių keičiasi ir planai bei kainos.

Taigi, elektros energijos kaina neprivalo būti siaubinga, neprivalo kandžiotis ar kišenės turinį paleisti vėjais. Elektra būtina kasdien, tačiau tai nereiškia, jog ji atima paskutines kelnes. Svarbu atrasti visapusiškai patikimą energijos tiekėją. Šiuo atveju elektrum.lt priimtinas dėl daugelio veiksnių. Vienas jų – kainos skaičiuoklė, leidžianti greitai ir paprastai sužinoti tinkamiausią planą. Toks elektros kainos sprendimas pagrįstai gali būti laikomas išmaniu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *