Kad vonios maišytuvas tarnautų ne vienerius metus

Marius avataras

Posted on :
,

Kokybiškai įrengtas vonios kambarys neatsiejamas nuo apgalvotų santechnikos sprendimų ir aukštos kokybės įrangos, užtikrinančios ilgaamžį naudojimą. Vonios maišytuvas yra vienas svarbiausių vonios kambario elementų, be kurio neįsivaizduojama nei viena vonia. Nors atrodo, kad maišytuvas yra nedidelis ir neatlieka svarbaus estetinio vaidmens, iš tiesų, tinkamai priimtas sprendimas gali tapti vienu svarbiausiu vonios kambario akcentu, o nepamiršus kokybės reikalavimų galėsite džiaugtis patogia, funkcionalia ir ilgaamže įranga.

 

Vonios maišytuvų galimybės

Pagrindinė vandens maišytuvo funkcija – teikti šiltą ir šaltą vandenį. Vis dėlto, atsižvelgiant į augančius pirkėjų poreikius, gamintojai siūlo vis patogesnius, modernesnius ir inovatyvesnius sprendimus su papildomomis funkcijomis. Pvz., šiuo metu itin daug dėmesio sulaukia sensoriniai vonios maišytuvai, kurie vertinami dėl savo higienos savybių, be to, tai patogus pasirinkimas turint mažų vaikų, jei jie negali pasiekti maišytuvo rankenos arba pamiršta užsukti vandenį.

Vertinantiems patogumą siūloma įsigyti maišytuvus su dušu, kuriuos galima ištraukti ir naudoti kaip dušo galvą. Norintiems taupyti rekomenduojami vonios maišytuvai su termostatu, kurie taupo vandenį ir apsaugo nuo nusideginimo karšta srove. Šie maišytuvai leidžia iš karto naudotis nustatytos temperatūros vandeniu, todėl nereikės laukti, kol vanduo atvės ar sušils.

 

Klasikiniai ir originalūs dizaino sprendimai

Vonios maišytuvai gali skirtis savo dizaino sprendimais. Nors daugelis pirkėjų ieško tradicinių, chromuotų gaminių, puikiai atrodančių įvairiame interjere, vis daugiau dėmesio sulaukia ir netradiciniai sprendimai, į madą grįžta retro stilius, pvz., vandens maišytuvai su atskiromis sukamomis rankenėlėmis karštam ir šaltam vandeniui. Pirkėjai gali rinktis ir iš gana plataus spalvų asortimento ir vonios maišytuvą paversti dominuojančiu interjero akcentu.

Vonios maišytuvas, kuris tarnaus ilgus metus

Kad vandens maišytuvas atitiktų jam keliamus kokybės reikalavimus, rinkitės patikimą pardavėją ir rinkoje gerai žinomą prekės ženklą, galintį suteikti ilgametę kokybės garantiją. Pirkdami nežinomą ar mažai žinomo vardo įrangą rizikuojate nusivilti prekės kokybe – gali būti, kad jau po kelių naudojimo metų vonios maišytuvas nebegalės užtikrinti sklandaus darbo, o jūs būsite priversti galvoti apie įrangos atnaujinimą.

Renkantis vonios maišytuvą būtina iš anksto pagalvoti apie jo montavimo tipą. Maišytuvai gali būti virštinkiniai ir potinkiniai. Atsakymo, kuris sprendimas yra geriausias, nėra, todėl viskas priklauso nuo jūsų vonios kambario interjero ir jam keliamų reikalavimų. Tiesa, nepamirškite, kad potinkinė įranga turi būti įrengiama dar prieš apdailos darbus, pvz., prieš klijuojant vonios kambario plyteles ar pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *