Mobilūs telefonai ir jų aprašymai

Marius avataras

Gali pasirodyti kiek keista, tačiau Aprasymas.lt aprašo telefonus aprašantį interneto puslapį 😉 Visų mobiliųjų telefonų modelių tikrai neaprašysiu, o štai GSMarena.lt gali.

Mobilieji telefonai ir mobilieji įrenginiai tobulėja kosminiais greičiais. Kas 3 mėnesius išleidžiama bent po 10 naujų modelių, kurie naudoja naujausias technologijas, techninius sprendimus. Visoje šioje išradimų ir naujų modelių masėje labai sunku susigaudyti besidomintiems žmonėms. Lietuvoje tokių yra tikrai nemažai, nes mobilūs telefonai yra laikomi ne tik darbo ir pramogų įrankiais, bet ir tam tikros socialinės padėties atspindžiu. Dėl to žinios apie naujus modelius yra gaudomos naudojantis įvairiais resursais.

Vienas iš pagrindinių GSMarena.lt puslapio tikslų – pateikti trumpas naujienas apie mobiliuosius telefonus ir jų naujas technologijas. Jei reikia sužinoti, koks naujausias modelis tuoj bus išleistas į rinką, šio puslapio naujienose tokios informacijos galima rasti. Tiesa, naujienos čia pateikiamos gana retai, tad nereiktų pamiršti užeiti ir į kitus naujienų puslapius.

Vienas iš puslapio privalumų – mobiliųjų telefonų modelių specifikacijos. Mobilūs telefonai aprašomi gana išsamiai – pateikiami visi pagrindiniai techniniai ir fiziniai duomenys. Pateikiami ne tik sausi duomenys. Specialiame skyrely Apžvalgos yra pateikiami ir gana išsamūs tam tikrų telefonų aprašymai su nuotraukomis ir vaizdo medžiaga. Tokios apžvalgos dažnai padeda nuspręsti – verta pirkti telefoną, ar nelabai. Apžvalgų herojai dažniausiai tampa išmanieji telefonai. Pasitaiko ir dviejų ar daugiau telefonų modelių palyginimų.

Uždaviau sau klausimą, kodėl informacijos yra gana mažai, naujienos nerašomos kas dieną? Nauji ir naudoti mobilūs telefonai čia yra parduodami, todėl informacija – ne pagrindinis verslas. Nors šiek tiek pasistengę galėtų tapti tikru mobiliųjų technologijų naujienų ir apžvalgų autoritetu. Man patiko apžvalgos, kuriose nereikia daug skaityti, viskas parodoma konkrečiomis iliustracijomis.

GSMarena.lt – senas puslapis, veikiantis jau nuo 2008-jų, tad per tą laiką sukaupta nemaža duomenų bazė telefonų modelių specifikacijų. Tokias duomenų baze Lietuvoje turi vos keletas puslapių, tad šis puslapis gali pasitarnauti ieškant informacijos apie senus, galbūt jau nebenaudojamus modelius, kurie vis dar turi paklausą.

Kai rinksitės telefoną, nepamiškite čia užsukti ir palyginti su kitais modeliais. Tai irgi padės išsirinkti geriausią variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *