Praktiniai patarimai, kaip turi būti nešiojami, prižiūrimi bei valomi auksiniai auskarai

Marius avataras

Visi, tiek sidabriniai, tiek ir bižuteriniai, o ypač auksiniai papuošalai, turi būti tinkamai nešiojami bei prižiūrimi. Tik tuomet jie ilgai Jus džiugins ir turės nuostabią išvaizdą. Tad galime pažerti keletą praktinių patarimų, kaip, kiek ir kodėl reikia rūpintis visais, papuošalais, o ypač auksiniais auskarais.

Prauskitės ir kaitinkitės be papuošalų

Beveik kiekvienos moters ausyse beveik kiekvieną dieną žiba vienokie ar kitokie auskarai. Niekada nepamirškite einant miegoti, maudantis ar į sporto klubą jų nusiimti. Naudinga juos palikti papuošalų dėžutėje ir prieš einant į soliariumą arba pirtį. Ne kartą teko girdėti istorijų, kaip jūros bangos arba stipri dušo srovė nuplauna pačius mylimiausius auskarus.

Ūkio bei namų priežiūros darbus atlikite nepasipuošusios

Jei planuojate lauko ar vidaus tvarkymosi darbus, taip pat geriau bus jei Jūsų auksiniai auskarai ar kiti papuošalai bus palikti saugiai dėžutėje. Tokia pat taisyklė galiotų ir ruošiant maistą ir dirbant panašius darbus namuose bei lauko sąlygomis. Cheminės medžiagos gali labai greitai pakenkti papuošalams. Dėl to patariama ir nesikvėpinti, nesipurkšti plaukų laku ar nebesitepti kūno kremu kai jau esate pasidabinusios papuošalais. Geriau visos rūšies parfumeriją naudokite tik nusiėmę dėvimus papuošalus. Priešingu atveju kūno priežiūros priemonės gali likti ant juvelyrinių dirbinių, tokiu būdu sugadindami jų išvaizdą bei paviršių.

Šaltasis metų laikas

Vos tik vėsta orai, labai greitai kaklą apviniojame iš pradžių lengva skarele, vėliau mova ir galiausiai – pačius storiausiu bei ilgiausiu šaliku. Esant dideliems šalčiams norime ir megztų megztinių, kurie mus šildytų aukštu kaklu bei storais siūlais. Tad atminkite vieną pagrindinių patarimų, kad šaltuoju metų laiku geriau papuošalus, ypač auskarus, nusiimti prieš nusirengiant. Megzti megztiniai bei šalikai gali labai lengvai užsikabinti už auskarų ar žiedų ir taip nutraukti gaminį.

Kaip turi būti prižiūrimi auksiniai auskarai

Jeigu pastebite, kad prisikaupė labai daug nešvarumų į sunkiai pasiekiamas auksinių auskarų ertmes arba po inkrustuotais akmenimis, jokiu būdu nevalykite jų patys kietomis arba itin smailiomis priemonėmis. Taip elgdamiesi galite gaminius sugadinti arba jiems pakenkti. Iškilus tokioms problemoms geriau auksinius auskarus pristatykite į profesionalias juvelyrų dirbtuves, kur nešvarumai bus profesionaliai pašalinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *