Problemos, kylančios naujuose santykiuose ir ne tik

Marius avataras

Posted on :
,

Kad ir kaip įdomiai atrodytų nauji santykiai su žmogumi, nereikia pamiršti, kad ta laimė trunka ne amžinai ir ne nuolatos. Kaip viskas klostysis toliau – priklausys nuo kiekvieno iš partnerių. Klaidinga manyti, kad santykiuose visada vyrauja darna – taip nebūna. Būna daugybė pykčių, kurie gali baigtis liūdnai. Aišku, kai kurios poros daug ką įveikia kartu, tačiau daug ką lemia ir noras viską keisti iš esmės. Jeigu esant problemos niekas nesikeičia, tuomet tik laiko klausimas kada kiekvienas iš partnerių pasuks skirtingais keliais. Santykiuose kyla daugybė problemų, o svarbiausia – kyla ir tokių, apie kurias kartais net nesusimąsto nei viena pusė. Tad, kokios tos problemos, kurios laukia ateityje?

Laiko planavimas. Tai yra viena iš problemų santykiuose. Pavyzdžiui, viena iš pusių nori turėti daugiau laisvo laiko savo idėjų įgyvendinimui ar tiesiog laiko leidimui su kitais žmonėmis. Tačiau, antroji pusė gali būti nepatenkinta dėl dėmesio trūkumo. Dėl šios priežasties neretai porų draugų ratas ženkliai sumažėja. Kai kurios poros, prieš tai turėjusios daug draugų ir pažįstamų neretai juos visus praranda sutikus antrąsias puses. Tiesiog norisi laiką leisti kartu, o taip pat viena iš pusių gali apriboti bendravimą su kitais žmonėmis. Tai yra viena iš problemų, kurią dažnai tenka spręsti susiradus antrąją pusę.

Buities darbų pasidalinimas. Kaip bebūtų keista, vis dar yra dažnas mąstymas iš vyrų pusės, jog tik moteris turi būti ta, kuri tvarko buitį – užsiima namų ruoša, gamina valgyti ir t.t. Tačiau, dėl šios priežasties moterys jau ima nebe nusileisti. Mat, tokie darbai turi būti atliekami kartu. Tą patį akcentuoja ir ekspertai. Žinoma, derėtų įsigilinti į situaciją, nes ne visos jos yra vienodos. Tarkime, jeigu tik vienas iš poros yra dirbantis ir parnešantis pinigus į namus, natūralu, kad tas, kuris nedirba – atlieka visus buities darbus. Tačiau, čia nereikia pamiršti, kad tie buities darbai turi skurti kažkokį tai atlygį juos atliekančiam žmogui.

Finansai – skaudžiausia tema. Priklausomai nuo santykių tipo, kartais, o gal net ir labai dažnai, poroms kyla daug problemų sprendžiant finansinių klausimus. Rekomenduojama apie tai klabėti pasirengiant visiems netikėtumams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *