Žyma: verslas

  • Kas svarbu renkantis laiptus?

    Kas svarbu renkantis laiptus?

    Laiptai – tai pakopos, sudarytos iš plokščių, kuriomis lipama. Be jų sunkiai pasieksite sekančius aukštus. Gražiai atrodantys laiptai papuoš namų interjerą. Juos galima priderinti prie sienų ar baldų. Suderinti…

    Marius avataras
  • Kaip bitininkystė ir bičių pikis pelną atnešė?

    Kaip bitininkystė ir bičių pikis pelną atnešė?

    Kiekvienas iš mūsų pagalvoja kaip uždirbti daugiau pinigėlių. Tokie jau tie ekonominiai laikai, aplink visko daug ir visko norisi, o pinigų kiekis ribotas. Nuo seno esu ūkininkas ir mano…

    Marius avataras
  • Individuali veikla – sėkmingas verslo sprendimas

    Individuali veikla – sėkmingas verslo sprendimas

    Nusibodo dirbti tą patį varginantį darbą ir kiekvieną rytą pabudus gailėtis? Išeitis yra ir ji visai šalia – tai individuali veikla. Šios verslo formos pagalba sukurti nuosavą ir išsvajotą…

    Marius avataras
  • Versliukai.lt – pagalba smulkiesiems verslininkams

    Versliukai.lt – pagalba smulkiesiems verslininkams

    Smulkus verslas prašo pagalbos! Reikia klientų ir užsakymų. Ne, jokių kompensacijų, išmokų, pašalpų premijų ar loterijų nereikia, tik klientų. Visa kita – jau kiekvieno smulkaus verslininko reikalas. Lietuvoje veikia…

    Marius avataras
  • Patraukliausia nakvynė Palangoje – viešbučiai prie jūros

    Patraukliausia nakvynė Palangoje – viešbučiai prie jūros

    Kur renkatės nakvynę, vykdami atostogauti į mūsų pajūrio kurortą Palangą? Ieškote skelbimų laikraštyje ar internete, klausiate patarimo draugų? Visi variantai galimi ir tinkami. O pagal ką renkatės viešbučius? Ar…

    Marius avataras
  • Lietuviai.co.uk – informacinis portalas lietuviams Anglijoje ir Lietuvoje

    Lietuviai.co.uk – informacinis portalas lietuviams Anglijoje ir Lietuvoje

    Noriu pristatyti jums itin mielą ir gerą puslapį Lietuviai.co.uk. Tai puslapis, prie kurio ir man pačiam tenka rankas pridėti, nors ir gyvenu Lietuvoje, o jis „leidžiamas“ iš Didžiosios Britanijos. Padėjau…

    Marius avataras
  • Klientų aptarnavimo paslauga

    Klientų aptarnavimo paslauga

    Šiandien norėčiau pristatyti labai įdomią ir nekasdienišką paslaugą – klientų aptarnavimas telefonu. Šią paslaugą teikia vadinamasis skambučių centras, kuriame prie kompiuterio ir telefono dirba ne vienas žmogus ir atsakinėja…

    Marius avataras