Patraukliausia nakvynė Palangoje – viešbučiai prie jūros

Kur renkatės nakvynę, vykdami atostogauti į mūsų pajūrio kurortą Palangą? Ieškote skelbimų laikraštyje ar internete, klausiate patarimo draugų? Visi variantai galimi ir tinkami. O pagal ką renkatės viešbučius? Ar Jums svarbi lokalinė vieta, ar svarbesnis atstumas iki jūros, vyraujanti aplinka bei aptarnaujantis personalas?

Iš tiesų, renkant informaciją apie nakvynę Palangoje, pastebima, kad siūlomas labai platus pasirinkimas galimų nakvynei vietų. Tai gali būti: svečių arba poilsio namai, apartamentai, vilos, kotedžai, pavienių kambarių nuoma bei viešbučiai prie jūros. Visiems puikiai žinoma, kad nuomotis kambarį pas bobutę Palangoje – pigiausias ir populiariausias nakvynės variantas. Nors kartą “nudegę” nuo tokių nuomotojų, neretas mieliau renkasi, kad ir brangesnį, tačiau užtikrintą poilsį viešbučio kambaryje, kur pagal pageidavimą jam nereikės rūpintis maitinimu, patalyne bei rankšluosčiais, norimu metu galėsite žiūrėti televizorių ar skaityti laikraščius, mėgautis SPA procedūromis, o vakare ar rytais pro langą stebėti banguojančią Baltijos jūrą.

Viešbučiai prie jūros Palangoje išsidėstę labai patogiai ir tikrai yra iš ko rinktis pagal Jūsų turimus kriterijus. Dažnai atstumas iki J. Basanavičiaus gatvės ir priėjimo prie jūros yra vos už keleto minučių pėstute. Poilsis Palangoje gali būti užtikrintas, pasirinkus nakvynę viename iš kelių šiame kurorte esančių penkių žvaigždučių viešbučių, kuriuos labai mėgsta itin pasiturintys užsienio turistai – rusai bei baltarusiai. Būna, kad viešbučiai prie jūros sužavi ir Lietuvos gyventojus. Nors pastarieji dažniausiai renkasi nakvynę kuklesniuose viešbučiuose.

Gyvenamosios vietos kainos Palangoje dažnai svyruoja ir priklauso ne tik nuo oro sąlygų, bet jas taip pat įtakoja poilsiautojų srautai, vasaros šventės ir vykstantys renginiai. Netikėtumų išvengsite, jei viešbučiais prie jūros pasidomėsite iš anksto ir kambarius rezervuosite dar prieš atvykstant į vietą. Nepamirškite, kad Palanga yra  išrinkta 2013 m. Lietuvos kultūros sostine, todėl galbūt jau dabar planuokite vasaros atostogas ateinančiai vasarai Palangoje ir rezervuokite nakvynę pasirinktame viešbutyje? Poilsis Palangoje – tai puikus būdas atsikvėpti užsitarnautų atostogų metu, mėgautis nuostabiu jūriniu klimatu, pušynų dvelksmu, į valias gulėti smėlėtame paplūdimyje ar šėlti vienoje iš daugelio pasilinksminimo vietų J. Basanavičiaus gatvėje. Tad susitinkame kitais metais būsimoje Lietuvos kultūros sostinėje – Palangoje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.