Automobilio stiklų remontas: kada reikia keisti, o kada remontuoti?

Marius avataras

Posted on :

Automobilio stiklas yra, ko gero, pati pažeidžiamiausia transporto priemonės dalis. Norint, kad vairavimo kokybė visiškai atitiktų mūsų lūkesčius, labai svarbu pastebėjus bent mažiausią įskilimą ant automobilio stiklo, žinoti, ar reikia jį keisti, ar užteks remonto, kad nuo sukeliamos vibracijos įtrūkimas nesiplėstų. Prieš nusprendžiant keisti stiklą, reikėtų pirmiausia apsvarstyti stiklo taisymo galimybes, kadangi tai pigesnis ir paprastesnis pasirinkimas.

Automobilio stiklų remontas neatliekamas tada, kai pažeidimas yra gana didelio skersmens, per daug nutolęs nuo stiklo krašto arba tiesioginėje vairuotojo regėjimo zonoje arba jeigu įskilimų ant stiklo yra daug. Būtent dėl pastarosios priežasties, pastebėję bent kažkokius nežymius pokyčius, iš karto konsultuokitės su specialistais ir nieko nelaukite. Nedideli stiklo pažeidimai dažniausiai yra greitai pašalinami, be to, toks procesas pigus ir jūs galėsite toliau džiaugtis pirminiu ir originaliu automobilio stiklo tvirtumu.

Jei visgi stiklo taisymo variantas jūsų konkrečiu atveju nepadėtų išspręsti problemos, reikės jį keisti. Svarbiausia, šį darbą patikėti kvalifikuotiems specialistams ir nebandyti to padaryti patiems. Tokiu atveju rizikuotumėte stiklo tvirtumu, kokybe bei savo pačių saugumu keliaujant automobiliu.

Labai svarbu yra apskritai rūpintis automobilio stiklu ir stengtis jį apsaugoti nuo pažeidimų. Pirmiausia, venkite akmenuotų kelių, žvyrkelių, kuriais važiuojant iš po ratų atšokęs akmenukas neretai atsitrenkia į priekinį stiklą palikdamas mažą, plika akimi beveik nepastebimą įdaužą. Taip pat stiklui reikalinga speciali priežiūra žiemos metu: reguliariai keiskite stiklų valytuvų gumeles, naudokite kokybišką ledo grandiklį. Jei ant stiklo pastebėjo pažeidimą, tačiau artimiausiu metu neturite galimybės apsilankyti autoservise, išgelbėti gali paprasta lipni juosta, kurią reikėtų užklijuoti ant įskilimo – tai apsaugos nuo drėgmės ir purvo. Pažeisto automobilio neplaukite, o atsiradus progai nedelskite ir kreipkitės į meistrus, nes profesionaliai atliktas remontas užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Ieškodami įmonės, kuri galėtų suteikti stiklo keitimo paslaugas, rinkitės tokią, kurios pagrindinė specializacija ir yra automobilio stiklų remontas. Tokiose įstaigose dirbantys meistrai yra savo srities profesionalai, kurie neretai turi sukaupę didelę patirtį, dirba operatyviai, su profesionaliomis medžiagomis ir laikydamiesi visų reikalavimų. Taip pat svarbu, kad savo atliktam darbui įmonė galėtų suteikti garantiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *