Kodėl verta patikėti NT objekto pardavimą brokeriui?

Marius avataras

Turite patalpas, idealias, pavyzdžiui, sporto klubo ar nedidelės maisto prekių parduotuvės atidarymui ir, užuot nuomavę ar patys vertęsi komercine veikla, nusprendėte šias parduoti? Puiku, sprendimas priimtinas, beliko lengviausia (?) dalis – surasti potencialų klientą ir sudaryti abiejų pusių poreikius atitinkančią pirkimo-pardavimo sutartį. Tiesa, patalpinę skelbimą, jog parduodamos komercinės patalpos Vilniuje ar kitame mieste, galite likti nemaloniai nustebę: pirkėjai už durų nesibūriuoja, stengiasi numušti ir taip, kaip jums atrodo, patrauklią kainą arba kelia tokias patalpų apžiūros sąlygas, jog, atrodo, negali nieko veikti tik užsiimti šių pardavimu. Galbūt, norint išvengti tokios, anaiptol ne pačios maloniausios situacijos, parduodamo NT objekto pardavimą derėtų patikėti šios srities specialistui – profesionaliam NT brokeriui?

Jei su patalpų pardavimu ar pirkimu esi susidūręs tik teoriškai ar vadovaujasi kitų atsiliepimų nuotrupomis, tikėtina, viską matai kur kas gražesnėmis spalvomis nei šios atrodo iš tikrųjų. NT brokeris šią patirtį gali padaryti kur kas šviesesnę. Žemiau pateikti pagrindiniai argumentai, kurie turėtų priversti pasvarstyti, galbūt brokeris – iš tiesų geras sprendimas norintiems parduoti komercines ar kitos paskirties patalpas.

Susiderės dėl maksimaliai geros kainos

Brokeris, atsižvelgęs į tokius niuansus, kaip, pavyzdžiui, NT vieta, dydis, konkurencinių NT objektų kainos kita, nustatys optimaliausią jūsų parduodamų komercinių ar kitų patalpų kainą ir pasirūpins, jog iš sandorio „išspaustumėte“ maksimaliai geras sąlygas. Jūsų parduodamas turtas nebus pasmerktas ilgai „kaboti“ skelbimų portaluose, tačiau ir nerizikuosite šio parduoti „pigiau grybo.“

NT objekto apžiūros bei kitos procedūros neapvers jūsų gyvenimo aukštyn kojomis

Natūralu, jog pardavėjas turi stengtis prisiderinti prie potencialių pirkėjų poreikių. Suderinti abiems pusėms priimtiną objekto apžiūros laiką gali būti gana sunku, tad brokeris, kuriam tai ir yra pagrindinė veikla – racionaliausia išeitis.

Sutvarkys visus formalumus, susijusius su sandorio įgyvendinimu

Nesvarbu, parduodamos komercinės patalpos Vilniuje ar kitos paskirties NT objektas, be biurokratinių formalumų – nei iš vietos. Neturinti analogiškos patirties, sudėtinga susiorientuoti, kokie dokumentai yra būtini, o ką jau kalbėti apie šių tvarkymą. Tai – dar vienas rūpestis, kurį patyręs brokeris yra pasirengęs nuimti nuo savo kliento pečių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *