Šiomis dienomis apie loterijas yra kalbama ir girdima labai dažnai. Daugybė žmonių, kurie reguliariai žaidžia įvairias loterijas, svajoja kada nors laimėti didįjį prizą, kuris galėtų pakeisti jų gyvenimą. Tačiau suprantama, kad laimėti pavyksta anaiptol ne kiekvienam, todėl labai įdomu apie loterijas pateikti ir ne vieną faktą.
- 2016 m. Šiaurės Karolinoje gyvenanti Glenda Blackwell nusipirko nutrinamą loterijos bilietą, kad įrodytų savo vyrui, jog loterijos bilietų pirkimas yra pinigų švaistymas. Tačiau visų nuostabai ji laimėjo 1 mln. USD!
- Savo anonimiškumą išsaugoti norėjusiai 560 mln. USD loterijos laimėtojai buvo leista išlikti anonime. Tokį sprendimą teisėjas priėmė 2018 m. kovo mėn. Moters advokatai teigė, jog ji priklauso grupei žmonių, kurie iki tol ne kartą buvo nukentėję nuo nesąžiningų žmonių.
- Nuo 1993 m. Joan R. Ginther loterijoje laimėjo net keturis kartus. Ji turi mokslų daktarės laipsnį statistikos srityje ir yra baigusi Stanfordo universitetą. Ši moteris išsiaiškino laimingų bilietų pseudo-numerių generatoriaus veikimo principą ir tokiu būdu laimėjo 17 mln. USD. Nuo to laiko ji persikėlė gyventi į Las Vegasą.
- 2016 m. 40 mln. USD loterijos laimėtojas Kinijoje dėvėjo beždžionės kostiumą, kad tokiu būdu galėtų paslėpti savo tapatybę. Taigi, neilgai trukus kostiumų dėvėjimas tapo populiariu pasirinkimu tarp loterijų laimėtojų.
- Mohan Srivastava išsiaiškino, kaip galėtų laimėti žaisdamas nutrinamais loterijos bilietais, tačiau apskaičiavo, jog tai jam atneštų tik 600 USD per dieną. Todėl vietoje to, kad išnaudotų šią spragą, jis nusprendė apie tai informuoti Loterijų ir lošimų komisiją.
- Denise Rossi loterijoje laimėjo 1,3 mln. USD didįjį prizą ir nieko nelaukusi akimirksniu išsiskyrė su savo vyru. Tačiau galiausiai ji prarado ir visus loterijoje laimėtus pinigus, kurie atiteko jos buvusiam vyrui, kadangi buvo pripažinta, jog ji pažeidė įstatymus – jis ją padavė į teismą tuomet, kai sužinojo apie jos laimėjimą.
- Loterijų laimėtojų aplinkos žmonės pasižymi didesne rizika bankrutuoti, kadangi jie paprastai stengiasi „pasivyti“ laimėtoją ir loterijos bilietams išleidžia gerokai daugiau pinigų.
- Apytiksliai 114 prizų, kurių kiekvieno vertė yra 1 mln. ir daugiau, 2015 m. buvo neatsiimti. Tiesą sakant, statistika rodo, kad kiekvienais metais apytiksliai 2 milijardai USD vertės loterijos prizų niekuomet nėra atsiimami.
- 2012 m. visi, išskyrus vieną žmogų, Sodeto mieste (Ispanija) loterijoje laimėjo 600 mln. GBP didįjį prizą. Šis nelaimingasis buvo vardu Costis Mistotakis. Ir jis šioje loterijoje nesudalyvavo tik todėl, kad bilietų pardavėjai pamiršo pas jį apsilankyti.
- 2011 m. Čikagoje gyvenanti pora laimėjo 30 mln. USD loterijos prizą ir niekam apie tai neprasitarė – net ir savo vaikams.
- 19 m. amžiaus šiukšlių išvėžėju Anglijoje dirbęs Michael Carroll 2002 m. loterijoje laimėjo 14,4 mln. USD prizą. Tačiau neilgai trukus visus savo laimėtojus pinigus jis išvaistė vėjais. Dabar jis dirba sausainių fabrike.
- Loterijų laimėtojai JAV paprastai akimirksniu po laimėjimo persikelia gyventi į vietoves, kuriose gyventojai turi įvairių privilegijų. Tuo tarpu Kanadoje gyvenantys loterijų laimėtojai dažniau pasirenka būsto renovaciją. Tuo tarpu beveik 80 % laimėtojų iš abiejų šalių po laimėjimo palieka savo darbą, o dauguma tų, kurie ir toliau dirba savo darbovietėje, pradedami neigiamai vertinti savo kolegų.
- 1989 m. Willie Hurt loterijoje laimėjo 3,1 mln. USD didįjį prizą. Galiausiai visus savo laimėtus pinigus jis išleido narkotikams ir vėliau buvo nuteistas kalėti už žmogžudystę.
- Buhalteris Peter Joseph Kelly nužudė savo klientą, kuris loterijoje laimėjo 5 mln. USD, kadangi jis priėjo ribą, kuomet nebegalėjo toleruoti savo kliento nesibaigiančio pinigų švaistymo.
Sužinojote daugybę įdomių faktų apie loterijas. Tuo tarpu, jei jus taip pat domina ir dar negirdėti faktai apie kitus azartinius žaidimus ar dairotės informacijos apie BlackJack internete, galite pasidairyti oficialiuose tinklalapiuose.
Parašykite komentarą