Ar pasirinkus tinkamus baldus nedidelis kambarys tampa erdvesnis?

spinta

Amžinas klausimas, nuolatinė priešprieša – kompaktiškumas ir erdvumas. Ne visi gali ir ne visi nori turėti būstą su dešimtimis kambarių. O kartais tenkinamasi visai maža erdve. Ar tokiu atveju, pasirinkus tinkamus baldus, įmanoma „padidinti“ kambarius?

Matmenys ir apstatymas

Ieškant baldų galvojama: tokios spalvos spinta labai tiktų, ši lova tiesiog pasakiška, toks kavos staliukas būtų nuostabus, ši lentyna yra kaip tik tokios formos, kokios noriu… Bet tarp visų šių dizaino kriterijų nepamirštama ir dar vieno aspekto – matmenų.

Kaip ten dainuojama – gimiau nei per anksti, nei per vėlai. Panašiai galima kalbėti ir apie baldus. Svarbu, kad jie būtų nei per maži, nei per dideli. Galbūt atrodo, jog kompaktiška spinta leis džiaugtis erdvesniu kambariu, daugiau vietos liks tuščios, niekuo neapkrautos. Tačiau iš tiesų tikėtinas toks variantas: ne visi drabužiai ar kiti daiktai tilps, tad bus apsikraunama. Vadinasi, akivaizdu, jog keli sutaupyti centimetrai nebūtinai reiškia, kad patalpa taps kuo nors geresnė.

Panašios mintys aplanko ketinant apstatyti prieškambarį. Pavyzdžiui, užbaigtas naujas namas, dabar reikia įruošti. Prieškambaris nedidelis. Lyg ir nesinorėtų jo apkrauti, gal verčiau nepirkti baldų į šią patalpą? Taip ir pinigų pavyktų sutaupyti, ir vietos būtų daugiau… Tačiau tuomet į galvą ateina kitokios mintys: o kur susidėti batus? Kur pasikabinti striukes? Kur laikyti raktus ir kitus smulkius, bet labai svarbius daiktus? Akivaizdu, jog palikus tuščią erdvę praktiškumo nepadaugėja.

Vaikų kambarys

Ši tema itin aktuali žmonėms, turintiems vaikų. Šiems augant, tenka kambarį vienaip ar kitaip pertvarkyti. Reikia didesnės lovos, rašomojo stalo ir t. t. Ir jeigu tas kambarys nedidelis, tuomet sprendžiamas galvosūkis.

O ar žinote, koks geras atsakymas į kylančius klausimus? Ogi „Baldų salė“. Tiksliau, vaikų kambario baldai siūlomi https://www.baldusale.lt/vaiku-kambarys. Miegamieji foteliai, vaikiškos lovytės ir daug kitų prekių. Ieškote minkšto pufo? O gal rašomojo stalo su stalčiais? Visiškai realu nupirkti baldus, kurių kainos ir kokybės santykis atrodys tiesiog pasakiškas.

Tačiau dažnai rūpi ne vien kainos ir kokybės santykis, bet ir sutalpinimas. Gera pasakyti, jog prekių asortimentas platus, todėl kiekvienu atveju turėtų pavykti išsirinkti tinkamus baldus.

Kiekvienam kambariui – po gerą sprendimą

Puiku, kad prekių pasiūla gausi. Tai sufleruoja, jog kiekvienam namų kambariui yra tikslingų sprendimų. Tokių, kurie:

  • Padeda sukurti kuo jaukesnius namus.
  • Išpildo estetinius lūkesčius.
  • Yra labai praktiški.
  • Leidžia suderinti kompaktiškumą su erdvumu.

Todėl galima teigti, jog su tinkamais baldais patalpa iš tikrųjų pasikeičia. Ir ne į blogąją, o į gerąją pusę. Ar tai būtų vaiko kambarys, ar svetainė, visuomet pavyksta rasti variantą, neprieštaraujantį poreikiams. Kadangi kiekvienos patalpos funkcionalumas ir paskirtis skiriasi, tai ir baldų gaminama visokių. O ši žinia sutinkama labai palankiai: užuot veliantis į kompromisus, įsigyjami šimtu procentų patinkantys baldai. Ir netgi ne už aukštą kainą.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.