Daugiafunkciniai puodai jau kurį laiką sukasi Lietuvos buitinės technikos rinkoje. Nepaisant jų milžiniškos paklausos visame pasaulyje, čia jie dar tik pradeda populiarėti. Visgi, nepaisant šiek tiek konservatyvaus lietuvių požiūrio į naujoves, tikėtina, kad šie modernūs įrenginiai greit užkariaus ir mūsų šeimininkių širdis. O kodėl gi ne? Juk daugiafunkciai puodai – tai protinga maisto gaminimo alternatyva, kurios dėka galima sutaupyti laiko, padailinti kūno linijas ir pagerinti bendrą savijautą.
Daugiafunkciniam puodui niekas negali prilygti greičiu
Viso moterys, kurios kiekvieną dieną ruošia pietus ar vakarienę visai šeimai, puikiai žino, kad maisto gaminimo procesas pareikalauja ne tik laiko, bet ir jėgų, kurių kartais labai stinga, po sunkios darbo dienos. Tad, nieko nuostabaus, kad ko jau ko, o stovėti vakare prie viryklės, apsikrovus keptuvių ar puodų krūva, kurią vėliau teks išplauti, visai nesinori. Multifunkcinis puodas šią situaciją radikaliai pakeičia. Visų pirma, į jį galima sudėti visus patiekalo ingredientus ir nesukti sau galvos, kur pastatyti dar vieną puodą. Visų antra, net ir ilgai gaminamus patiekalus galima paruošti gerokai greičiau. Tradicinė, lietuviška raugintų kopūstų sriuba turi virti kelias valandas, kol kopūstai suminkštėja ir visiškai paskleidžia savo skonines savybes. Tuo tarpu, elektrinis puodas šį virimo procesą paspartins ir sriuba garuos ant stalo jau po pusvalandžio. Taigi, šis išmanus puodas sutaupys jums ir laiko, ir vietos.
Maiste daugiau vitaminų ir mineralų
Niekam ne paslaptis, kad valgio ruošimo metu, didžioji dalis maiste esančių vitaminų, mineralinių medžiagų bei kitų žmogaus organizmui reikalingų maistingųjų medžiagų dingsta, dar prieš patekdamos į skrandį. Tačiau daugiafunkciniai puodai maistą gamina indukcinio kaitinimo būdu, kitaip tariant, kaitinimo metu maistas neturi jokio kontakto su deguonimi, todėl didžioji dalis maistingųjų medžiagų neturi galimybės „pabėgti“. Tad, ir mes gaudami daugiau vitaminų, jaučiamės energingesni ir pakilesnės nuotaikos. Be to, daugiafunkciniai puodai turi neprisvylančią dangą, todėl norintys atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų, gali maistą garinti arba nenaudoti papildomų riebalų.
Ypač lengva prižiūrėti
Kaip jau buvo minėta daugiafunkciniai puodai turi neprisvylančią dangą, todėl galima nesibaiminti, kad košės, bulvių ar makaronų likučiai prilips prie puodo dugno. Be to, šis išmanusis puodas labai paprastai valosi, tiesa, nederėtų jo plauti aštriomis kempinėmis, nes galite pažeisti nepridegantį jo paviršių.
Daugiafunkciniai puodai išties palengvino maisto gaminimą, viskas tapo gerokai paprasčiau ir greičiau. O svarbiausia, kad pakanka vieno puodo, norint paruošti stulbinančius pietus.
Parašykite komentarą